Naktī no piektdienas uz sestdienu, 11. jūnijā, Piņķos, stāvlaukumā pie apģērbu tirdzniecības ciemata "Via Jurmala Outlet Village" aculiecinieks Dainis novērojis nesankcionētu automobiļu masveida pulcēšanos "it kā pandēmija būtu beigusies".

Kā portālam "Delfi" raksta aculiecinieks, "tika pārkāpti visi iespējamie Ministru kabineta noteikumi un likuma prasības. Tā vien liekas, ka sabiedrībai pilnīgi vienalga par likumiem un noteikumiem. Cik dumjiem ir jābūt, lai sarīkotu šādu masveida nesankcionētu pasākumu, katra otrā vieglā automašīna bija pilna ar cilvēkiem pa pieciem sešiem pasažieriem – līdz ar to vienkopus vairākas mājsaimniecības, tātad atklāta likumu ignorēšana! Diemžēl dzīvojam valstī, kurā jauniešiem likumi ir pilnīgi vienaldzīgi, un tā ir mūsu jaunā paaudze!"

Jāatzīmē, ka kādreiz brīvdienu vakaros un naktīs automobiļu entuziasti pulcējās Rumbulas lidlaukā. Tomēr tieši pirms gada, kad Saeimas deputāts Sandis Riekstiņš (JKP) izgaismoja "tumsas aizsegā" notiekošās jauno automobilistu ēverģēlības, policija tiem vairs neļāva pulcēties Rumbulas lidlaukā un tika uzstādīta zīme "iebraukt aizliegts". Tomēr tas nav mazinājis "nakts vizināšanās" gribētāju apetīti, tādēļ dažādās domubiedru grupās soctīklos pēdējā brīdi tiek izsludinātas kādas citas pulcēšanās vietas, piemēram, kā šajā gadījumā stāvlaukums Piņķos.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!