Foto: Kads no video

Naktī no piektdienas uz sestdienu, 22. janvārī, pulksten 1.27 notika traģisks negadījums Ādažos – "Škoda" spēkrats uzbrauca autoevakuatora izlaistam kāpslim, pēc kā automobilis atdūrās pret nostieptajām metāla trosēm. Ādažu novada pašvaldības policijas "Škoda" patruļmašīnas vadītājs gāja bojā notikuma vietā, bet divas personas tika nogādātas medicīnas iestādē, informē Valsts policija.

Internetā nonācis arī aculiecinieka video un fotogrāfijas ar avārijas brīdi. Kā redzams video, autoevakuators Ādažos bija ieradies, lai palīdzētu izvilkt grāvī ieslīdējušu autobusu. Šim nolūkam autoevakuators bija novietots braucamās daļas otrajā pusē un troses bija novilktas pār ceļu līdz autobusam, lai to izvilktu no grāvja.

Lai arī notikuma vieta naktī bija salīdzinoši labi izgaismota, "Škoda" autovadītājs acīmredzot troses nepamanīja un pirms negadījuma vietas pat nepiebremzēja. Kā redzams video, tobrīd "Škoda" automobilim, kas patiesībā ir Ādažu novada pašvaldības policijas patruļmašīna, bija iedegtas bākugunis, bet sirēnas nebija dzirdamas. Līdz pat pēdējam brīdim pie autoevakuatora strādājošie neticēja, ka "Škoda" vadītājs nebremzēs.

Valsts policija pašlaik skaidro negadījuma apstākļus.

Aculiecinieka pilno video ierakstu un autoevakuācijas uzņēmuma pārstāvja versiju par notikušo var aplūkot, klikšķinot šeit.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!