Divkārtējais F-1 čempions Mika Hakinens, kurš no F-1 atvadījās 2001.gadā, joprojām turpina uzvarēt - nupat viņš triumfējis debijas sacīkstē Āzijas GT seriālā Ķīnā, vēsta ārzemju mediji.

45 gadus vecais Hakinens pārī ar 17 gadus veco Honkongas sportistu Metjū Solomonu pilotēja GT3 klases "Mercedes-Benz SLS AMG" automašīnu un divu braucoenu summā uzvarēja. Pirmajā braucienā uzvaru nesošo manevru veica tieši Salomons, bet otrajā komanda ieņēma tikai ceturto vietu pēc Hakinena kļūdas pēdējā aplī, taču divu braucienu summā somu-honkongiešu ekipāža ieņēma pirmo vietu.

Solomonam šī bija pirmā sacīkste autošosejas mašīnā, jo līdz tam viņš startēja kartingā. Savukārt Mika Hakinens pēdējoreiz uz goda pjedestāla augstākā pakāpiena stāvēja 2007.gad\ā, kad uzvarēja Vācijas salonmašīnu čempionāta (DTM) posmā.