Latvijas ekipāža Agris Staņēvičs/Jānis Kirkovalds ("Lada 1500S") izcīnījuši augsto 8.vietu Montekarlo rallijā, kas ir vienas no prestižākajām vēsturisko automašīnu sacensībām pasaulē.

Savā ieskaites klasē Latvijas ekipāža ieņēma piekto vietu, par nepilniem 200 punktiem atpaliekot no deviņkārtējā pasaules rallija čempiona Sebastjana Lēba stūrmaņa Daniela Elenas, kurš šajā rallijā startēja kā pilots pie "VW Golf GTi" automašīnas stūres. Nākamā klases ekipāža no Staņēviča/Kirkovalda atpalika vairāk kā 600 punktus.

36.vietā ierindojās otra labākā Latvijas ekipāža Jurijs Lisenko/Viktors Poļakovs ar "BMW 320" (9.vieta klasē). Neskatoties uz tehniskām problēmām, finišu sasniedza arī Kārlis Miķelsons/Normunds Vuguls ar "Jaguar XK 140 Coupe". Viņiem 199. vieta kopvērtējumā un piektā savā klasē.

57. vietā ierindojās Krievijas pilots Oļegs Borisovs ar Latvijas stūrmani Edgaru Svenci ("GAZ Volga M21").

Kopumā sacensības pabeidza 254 ekipāžas.