Saukānam/Dzenim 16.vieta 'Africa Eco Race' pirmās dienas sacensībās
Foto: Publicitātes foto

Latvijas autosportisti Māris Saukāns un Uldis Dzenis, kas startē ar elektropiedziņas automašīnu "OSCar eO", svētdien izcīnīja 16.vietu "Africa Eco Race" rallijreida pirmajā sacensību dienā.

Pirmo posmu tika plānots aizvadīt jau sestdien, tomēr tas tika atcelts lēno robežkontroles punktu darbības dēļ. Līdz ar to pirmo reizi sportisti trasē devās svētdien, kad bija jāveic 409 kilometrus garš speciālais ātrumposms.

Apvienotās vieglo un smago automašīnu klases kopējā ieskaitē Saukāns/Dzenis ieņēma 23.vietu, bet tikai vieglo automašīnu ieskaitē viņi ierindojās 16.pozīcijā.

Uzvaru šajā posmā izcīnīja slavenais francūzis Žans-Luī Šlesērs, kuri Saukānu un Dzeni apsteidza par divām stundām, 36 minūtēm un 52 sekundēm.

Sekmīgi brauca vēl viena "OSCar" automašīna ar krieviem Antonu Grigorovu un Sergeju Mišinu, kuri ieņēma astoto vietu kopējā ieskaitē, bet sesto starp vieglajām automašīnām.

"Africa Eco Race", kas tiek saukts arī par "īsto Dakaras ralliju", norisinās no 28.decembra līdz 9. janvārim ar startu Francijā un finišu Senegālas galvaspilsētā Dakarā.

Tags

Māris Saukāns OSCar Senegāla

Comment Form