Pasaules rallija čempionāta (WRC) devītajā posmā, Vācijas rallijā svētdien uzvaru svinēja francūzis Sebastjens Ožjērs ("Citroen"), bet S-WRC ieskaitē pirmā vieta igaunim Otam Tanakam.

Cerības uz uzvaru Sebastjens Lēbs ("Citroen") pazaudēja otrās rallija dienas pēdējā ātrumposmā, 35 kilometrus garajā "Arena Panzerplatte" pārsitot riteni un pazaudējot vairāk kā minūti. Līderpozīcijā izvirzījās Ožjērs, kurš pirms Lēba neveiksmes atpalika no septiņkārtējā pasaules čempiona tikai 3,8 sekundes.

Neskatoties uz to, ka Lēbs trešajā rallija dienā uzvarēja trijos no pieciem ātrumposmiem, Ožjērs nosargāja pirmo vietu, tādējādi pārtraucot Lēba astoņu uzvaru sēriju šajā rallijā.

Pasaules čempionāta kopvērtējumā Lēbs ar 192 punktiem saglabā līderpozīciju, otrais ar 167 punkti ir Ožjēram, uz trešo pozīciju pēc Vācijas rallijā iegūtās ceturtās vietas noslīdējis soms Miko Hirvonens ("Ford").

Savu pirmo WRC goda pjedestālu Vācijā izcīnīja "MINI" komanda, kas tikai šogad iesaistījusies pasaules čempionātā, veicot ierobežotu posmu skaitu; trešo vietu Vācijas rallijā izcīnīja tās pilots Dani Sordo.

S-WRC ieskaitē triumfēja Igaunijas ekipāža Ots Tanaks/Kultars Siks ("Ford Fiesta S2000"), izcīnot otru uzvaru šosezon un pirmo asfalta rallijā. Klases kopvērtējumā igauņi ir pietuvojušies 18 punktu attālumā no līderiem, somiem Juho Hanninena/Miko Markulas ("Škoda Fabia S2000"), kuri Vācijā aizvadīja salīdzinoši neveiksmīgu ralliju. Izvirzījušies pārliecinošā vadībā, pirmās rallija dienas beigās somi avarēja un saņēma 10 soda minūtes pēc "SupeRally" sistēmas.

FIA WRC junioru akadēmijas ieskaitē uzvarēja īrs Kreigs Brīns, kamēr igaunis Egons Kaurs, kurš nākamnedēļ piedalīsies rallijā "Kurzeme", ierindojās tikai astotajā vietā, iegūstot tikai četrus punktus, tomēr saglabāja savu pirmo vietu kopvērtējumā. Viņa pārsvars pār Brīnu gan samazinājies līdz 26 punktiem, taču igauņu pilotam ir labas izredzes izcīnīt titulu, jo čempionātā atlikuši vēl tikai divi posmi - Francijā un Velsā.