'Domenikss' komercdirektores un valdes locekles amatā pievienojas Anete Bilzēna
Foto: Publicitātes foto

Ar šī gada 3. februāri SIA "Domenikss" komercdirektores un valdes locekles amatā darbu uzsākusi Anete Bilzēna. Viņas pārziņā būs "Domenikss" stratēģiski efektīvas darbības virzīšana, attīstot jaunus pakalpojumus, kur īpaši vērtīga būs Anetes Bilzēnas augstākā līmeņa vadītājas pieredze auto nozarē un finanšu jomā.

Anetes Bilzēnas biznesa stratēģijas un vadības zināšanas uzņēmumam būs īpaši vērtīgas šogad, kad SIA "Domenikss" par mērķi izvirzījis kļūt par nozares efektīvāko organizāciju. Tā sasniegšanai uzņēmums turpina mērķtiecīgi investēt ne tikai IT jomā un savu darbinieku kvalifikācijas celšanā, bet arī uzņēmuma attīstībā un biznesa paplašināšanā. Līdz ar darba uzsākšanu Anete Bilzēna iecelta arī "Domenikss" grupā ietilpstošā SIA "Baltijas Auto Centrs" valdē.

Anete Bilzēna vairāk nekā 14 gadus vadījusi un strādājusi vadības komandās dažādos uzņēmumos, tostarp bijusi "Porsche" pārstāvja Latvijā SIA "Baltijas sporta auto" valdes locekle, SIA "Baltic Cosmetic Holding" vadītāja un valdes locekle, SIA "Kolonna Invest Group" vadītāja un valdes locekle un SIA "Hotels Group" valdes locekle. Anetei Bilzēnai ir augstākā biznesa un juridiskā izglītība, šobrīd viņa apgūst starptautisko biznesa maģistra grādu (EMBA) Rīgas Ekonomikas augstskolā (SSE Riga).

"Esmu gandarīta pievienoties "Domenikss" komandai – uzņēmumam, kas Latvijā pārstāv pasaulē vērtīgāko automašīnu zīmolu "Mercedes-Benz". Šogad mērķtiecīgi paplašināsim biznesu, un esmu gatava sniegt savu pieredzi, biznesa skatījumu un ieguldījumu, lai kopā ar "Domenikss" lielāko vērtību – klientiem un darbiniekiem – Latvijas tirgū nostiprinātu "Mercedes-Benz" kā izcilākā autobūves zīmola pozīcijas," uzsver Anete Bilzēna.

SIA "Domenikss" reģistrēta 1997. gadā un pieder Benitai Danilenko. SIA "Domenikss" valdē darbu turpina Arta Biruma un Jolanta Jēkabsone.

2018. gadā SIA "Domenikss" apgrozījums bija 48,4 miljoni eiro.

2018. gadā SIA "Domenikss" VID administrētajos nodokļos samaksāja 9,4 miljonus eiro, tajā skaita 1,14 miljonu eiro – valsts sociālās apdrošināšanas obligātajās iemaksās.

Tags

Mercedes-Benz Porsche
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form