Interneta videotēkas "YouTube" lietotājs "Auto Addiction" publicējis interesantu sižetu, kurā apkopoti fragmenti ar dīvainākajiem un sportiskai braukšanai nepiemērotiem transportlīdzekļiem pasaulē pazīstamajā Vācijas sacīkšu trasē Nirburgringā.

Nirburgringas trasē, kur regulāri tiek rīkotas brīvo treniņbraucienu dienas jebkuram interesentam, parasti pulcē BMW, "Porsche" un citu sportisku spēkratu īpašniekus, kuri vēlas pārbaudīt savas un sava automobiļa spējas trasē.

Ņemot vērā, ka trasē nav liegta pieeja nevienam transportlīdzeklim, tad šo sportisko auto jūklī pazib arī pa kādam "DHL" ātrās piegādes mikroautobusam vai pat tūrismu autobusam. Neiztrūkst arī motorolleri un amerikāņu zvalstīgie apvidus automobiļi. Savukārt BMW vadītājs piekopj tik aktīvu dzīvesveidu, ka trasē devies pat ar diviem velosipēdiem uz jumta.

Tags

BMW Porsche Vācija YouTube
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form