Foto: LETA

Piektdien pēc pulksten 16 pamanītas izmaiņas lielveikala "Prisma Deglava" konstruktīvajos elementos, tāpēc veikals evakuēts un slēgts pārbaužu veikšanai, informēja "Prisma Latvija" Drošības un tehniskā dienesta vadītājs Ģirts Bondars.

"Lokālas konstruktīvo elementu izmaiņas" lielveikala ēkā Andreja Saharova ielā 30 pamanījuši tā tehniskie darbinieki. Klientu un darbinieku drošībai ēka nekavējoties evakuēta.

Lai apsekotu un novērtētu situāciju, nekavējoties uzaicināts ēkas būvkonstruktors, informēja Bondars, šobrīd ēkā turpinoties situācijas novērtēšana.

Kā uzsvēra Bondars, veikals tiks atvērts tikai tad, kad tas būs droši pircējiem un veikala darbiniekiem.

"Prisma Latvija" ir reģistrēta 2006. gadā. Uzņēmums ir Somijas koncerna "S-group" meitas uzņēmums, kas Latvijā pārstāvēts ar četriem lielveikaliem.

"Prisma Latvija" 2014. gadā audzēja apgrozījumu un samazināja zaudējumus, liecina "Firmas.lv" informācija. Uzņēmuma apgrozījums 2014.gadā bija 54,57 miljoni eiro, kas ir par 10% vairāk nekā 2013.gadā, kad apgrozījums bija 48,75 miljoni eiro. Tikmēr par 26,35% samazinājušies uzņēmuma zaudējumi - no 12,25 miljoniem eiro 2013. gadā līdz 9,02 miljoniem eiro 2014. gadā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!