Foto: DELFI
Mežu apsaimniekošanas uzņēmums "Dizozols" pagājušajā gadā strādāja ar 28,582 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir 2,4 reizes vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga 2,6 reizes un sasniedza 2,073 miljonus eiro, liecina informācija "Firmas.lv".

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka kompānijas galvenie ieņēmumi aizvadītajā gadā bija no darījumiem saistībā ar nekustamo īpašumu iegādi un realizāciju, cirsmu iegādi un realizāciju, kā arī kokmateriālu iegādi un realizāciju.

"Dizozols" aizvadītajā gadā investēja tehnoloģiskajos risinājumos, kas vērsti uz procesu automatizāciju, kā arī uzlaboja sabiedrības uzraudzību.

Turpmāk kompānija plāno strādāt pie jaunu klientu piesaistes, kā arī 2019. gadā iecerējusi pastiprināti strādāt pie pakalpojumu un servisa uzlabošanas.

Informācija "Firmas.lv" liecina, ka 2017. gadā "Dizozols" strādāja ar 11,972 miljonu eiro apgrozījumu un 796 748 eiro peļņu.

Kompānija ir reģistrēta 2012.gadā un uzņēmuma pamatkapitāls ir 2828 eiro. Kompānija pieder Katei Glikai (82,2%) un Jurim Andžejevskim (19,8%).

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!