Foto: Publicitātes foto
Latvijā ražotā džina "Obdo" īpašnieki 2022. gada sākumā atvērs Latvijā pirmo "Open Concept" džina destilētavu, informē uzņēmums.

Uzņēmuma ražotne līdz šim atradās Tallinas ielā, Rīgā, tomēr, mainot ražotnes atrašanās vietu, tika nolemts veidot atvērtā tipa ražotni, kas ļautu pircējiem iepazīt džina izgatavošanas nianses un nobaudīt produkciju degustāciju telpā un vasaras āra terasē. Lai gan pilnīga ražošanas procesa pārvešana uz jaunajām telpām plānota nākamā gada sākumā, šī gada decembrī jaunajā mājvietā tiks atvērts "pop-up" veikals, kurā Ziemassvētku periodā varēs klātienē iepazīt un iegādāties produktus. Pēc svētku perioda telpas uz laiku tiks slēgtas, lai pilnveidotu telpas un pilnībā labiekārtotu jaunā koncepta ražotni. Jaunā destilētava durvis apmeklētājiem vērs 2022. gada maijā, kad tiks izveidota arī vasaras terase.

"Obdo" kopš 2019. gada Latvijā destilē "London Dry" stila džinu, kura izgatavošanā izmantots Latvijā ražots spirts, avota ūdens un 22 dažādi augu ekstrakti. 2021. gadā "Obdo" džins saņēma "International Wine & Spirit Competition" (IWSC) sudraba novērtējumu stipro dzērienu kategorijā.

"Saņemtie starptautiskie novērtējumi un pircēju interese par dzērienu ražošanas procesu bija galvenā motivācija kļūt pieejamākiem patērētājiem un ļaut vairāk iepazīt mūsu dzērienu ražošanas aizkulises. Esam pārliecināti, ka Miera ielas šarms un apkārtnes uzņēmumi palīdzēs dot viens otram pievienoto vērtību un būt interesantākiem gan vietējo, gan ārzemju klientu vidū," norāda "Obdo" vadītājs Ralfs Pelsis.

Papildu klasiskajiem džiniem, "Obdo" un "Obdo Four", uzņēmums 2020. gadā produktu klāstu papildināja ar "Obdo 0" džinu, kura sastāvā ir 0% alkohola, un sadarbībā ar Valmiermuižas alu radīja džina kokteiļus, kuros izmantoti "Gardu muti" ziemeļu ogu un augļu garšu zelteri. Tāpat uzņēmums izveidoja internetveikalu, kurā piedāvā pašu radītos alkoholiskos un bezalkoholiskos džinus un citus produktus, kuri ir saderīgi baudīšanai ar "Obdo" produktiem.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!