Foto: Publicitātes attēls

Nodrošinājuma valsts aģentūra izsludinājusi atklātu konkursu Valsts policijas ēku Rīgā, Stabu ielā 89 un Bruņinieku ielā 72B būvprojekta izstrādei, telpu pielāgošanai policijas vajadzībām un autoruzraudzībai.

Piedāvājumu iesniegšana notiek elektroniski līdz šā gada 28. martam EIS e-konkursu apakšsistēmā.

Iepirkuma priekšmets ir sadalīts divās atsevišķās daļās viena no iepirkuma daļām ir Stabu ielas 89, Rīgā ēkas būvprojekta izstrāde, telpu pielāgošana un autoruzraudzība. Šajā ēkā atrodas Valsts policijas Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvalde, pēc pārplānošanas tajā tiks izvietota arī moderna ekspertīžu laboratorija. Otra iepirkumu daļa būvprojekta izstrāde, telpu pielāgošana un autoruzraudzība, ir paredzēta īstenot ēkai Rīgā, Bruņinieku ielā 72b, kur ir izvietota Valsts policijas Kriminālistikas pārvalde.

Abu ēku renovācija ir sen lolota vajadzība, nozīmīgs solis nepieciešamās infrastruktūras izveidē, atzīt Valsts policijas Galvenās Kriminālpolicijas pārvaldes Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes priekšnieka vietnieks Dmitrijs Homenko. Ēkas renovācijas plānotājiem būs svarīgi izprast mūsdienīga izmeklētāja darba vietas vajadzības un rast iespēju tās maksimāli efektīvi veidot esošo ēku ietvaros. Mūsdienīgi darba apstākļi nodrošinās kvalitatīvāku un efektīvāku darbu Ekonomisko noziegumu apkarošanas pārvaldes un Kriminālistikas pārvaldes darbiniekiem, kā arī šie uzlabojumi palīdzēs paātrināt noziegumu kopējo izmeklēšanas gaitu. Telpu rekonstrukcija, darbinieku apmācība, jaunu IT risinājumu ieviešana, tas viss tiek darīts tikai ar vienu mērķi - tuvākajos trīs gados būtiski mainīt pieeju ekonomisko noziegumu izmeklēšanā un efektivitātes rādītāju paaugstināšanā," viņš iezīmē darbu specifiku.

Komisija nolikumā noteiktajā kārtībā izvēlēsies saimnieciski visizdevīgāko piedāvājumu, izmantojot kritērijus pakalpojuma cena un autoruzraudzības īpatsvars kopējā pakalpojuma cenā.

Projektu plānots īstenot ar Eiropas Ekonomikas zonas finanšu instrumenta atbalstu.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!