Foto: LETA

Pašvaldības SIA “Rīgas nami’’ padome apstiprinājusi Baibu Beatrisi Sleži valdes priekšsēdētājas amatā. Konkursā uz valdes priekšsēdētāja amatu piedalījās 17 pretendenti.

Konkursa komisija augstu novērtēja kandidātes līdzšinējo pieredzi, pildot valdes locekles pienākumus akciju sabiedrībās "Lido grupa" un "TV3 group Latvia" to restrukturizācijas periodā. Padomes vērtējumā Sležes pieredze uzņēmumu restrukturizācijā un pārmaiņu vadībā, korporatīvās pārvaldības un darbības efektivitātes uzlabošanā būs par pamatu SIA "Rīgas nami" kā efektīva un augstas kvalitātes pakalpojumu sniedzēja reputācijas stiprināšanā.

Uz divu pārējo valdes locekļu vakancēm finanšu vadības un īpašumu pārvaldības jomā tuvākajā laikā tiks izsludināts jauns konkurss.

"Jebkuram uzņēmumam, un īpaši - valsts un pašvaldību kapitālsabiedrībām, ir būtiski strādāt efektīvi un ilgtspējīgi, lai sniegtu lielāko iespējamo pievienoto vērtību gan uzņēmuma īpašniekiem gan sabiedrībai. Ticu, ka "Rīgas nami" ar jaunu jaudu spēs uzlabot savas darbības efektivitāti un radīt vīziju pilsētas skaistāko un sabiedrībai nozīmīgu aktīvu ilgtspējīgai pārvaldībai, kā arī kļūt par vietu, kur vēsturiskais mantojums nebaidās no inovācijām," pauž Sleže.

Viņa darbu jaunajā amatā sāks nākamā gada 2. janvārī. Pagaidu valdes locekļa amatā ar 2. janvāri uz laiku līdz jaunā konkursa rezultātu apstiprināšanai SIA "Rīgas nami" padome apstiprināja SIA "Rīgas nami" Nekustamo īpašumu pārvaldības departamenta vadītāju (bijušo SIA "Rīgas centrāltirgus" valdes priekšsēdētāju) Agru Langušu. Apstiprinot viņu par pagaidu valdes locekli, padome ņēma vērā sasniegtos rezultātus SIA "Rīgas centrāltirgus" darba efektivitātes uzlabošanā, kā arī darba pieredzi VAS "Valsts nekustamie īpašumi" un privātā sektorā nekustamo īpašumu attīstības jomā. Langušas kompetencē būs nekustamo īpašumu apsaimniekošana, pārvaldība un šo darbības procesu efektivitātes uzlabošana.

Šī gada 1.novembrī noslēdzās pašvaldības kapitālsabiedrību SIA "Rīgas pilsētbūvnieks", SIA "Rīgas centrāltirgus" un SIA "Rīgas serviss" reorganizācija tās pievienojot SIA "Rīgas nami". Apvienotais uzņēmums ir Latvijā lielākais pašvaldībai piederošo īpašumu, galvaspilsētas iestāžu apsaimniekotājs, kā arī telpu iznomātājs un jauno projektu attīstītājs.

Pēc apvienošanas SIA "Rīgas nami" strādā vairāk nekā 600 darbinieki.

Seko "Delfi" arī vai vai Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!