Фото: Publicitātes foto

Pabeigti būvdarbi uz Vidzemes šosejas (A2) posmā no Sēnītes līdz Siguldai (39,44.–46,30. km), satiksme ir atjaunota pilnībā bez ierobežojumiem, informē VSIA "Latvijas Valsts ceļi".

Ceļa kreisās puses brauktuvē pārbūvēta ceļa segas konstrukcija, vietām pārbūvējot visas ceļa konstruktīvās kārtās vai atsevišķos posmos izbūvējot reciklēto kārtu. Visā posmā ieklāts asfaltbetona segumu trijās kārtās. Pārbūvētās ceļa segas kalpošanas laiks būs 20 gadu.

Pārbūvētas arī Inčupītes un Egļupes caurtekas, kā arī otra gājēju tuneļa daļa Gaujas ciematā (42,77. km), kas ir zem kreisās brauktuves. Posms aprīkots ar jauniem satiksmes organizācijas līdzekļiem un ir ieklāts arī horizontālais marķējums.

Pirms pārbūves ceļa segums šajā posmā bija stipri nolietojies, jo, izņemot dažus uzlabojumus, Vidzemes šosejai no Sēnītes līdz Siguldai atjaunošanas darbi nebija veikti kopš ceļa uzbūvēšanas 1980. gados.

Būvdarbus veica SIA "Binders" par līgumcenu 12 360 587 eiro (ar PVN), no tiem 10 506 498,95 eiro ir ES Kohēzijas fonda finansējums. Projekta autors ir SIA "Ceļuprojekts", būvuzraudzību veica SIA "Firma L4".

Ceļa posma remontdarbos iespējams ieskatīties šeit.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !