Foto: LETA

No pirmdienas, 3. jūlija, ikvienam interesentam kļūst pieejama Latvijas Bankas kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu interneta tirdzniecības vietne
“e-monetas.lv”, portāls “Delfi” uzzināja Latvijas Bankā.

Jaunajā interneta vietnē iegādei ir pieejams plašs Latvijas Bankas kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu klāsts, t.sk. jaunākās kolekcijas monētas "Zelta saktas. Ripsakta", "Janis Rozentāls", "Ziemassvētku kaujas", "Pasaku monēta III. Vecīša cimdiņš" un citas.

Sadarbībā ar "Swedbank" AS ir nodrošināta iespēja ērti norēķināties, izmantojot VISA, VISA "Electron", "MasterCard" un "Maestro" norēķinu kartes. Iegādātās monētas un numismātikas produktus varēs saņemt gan Latvijas Bankas kasēs Rīgā un Liepājā, gan arī, izmantojot VAS "Latvijas Pasts" eksprespasta pakalpojumus. Bankā atzīmē, ka tas būs noderīgi, piemēram, attālāko reģionu iedzīvotājiem, kuri aizņemtības vai citu iemeslu dēļ nevar apmeklēt Latvijas Bankas kases pirmajās dienās pēc jaunas monētas izlaišanas.

Kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu tirdzniecības vietne aizstās Latvijas Bankas monētu rezervēšanas sistēmu. Jaunieveduma galvenās priekšrocības ir iespēja uzreiz norēķināties par iegādātajām kolekcijas monētām un citiem numismātikas produktiem un saņemt tos vēlamā laikā un vietā.

Latvijas Banka turpinās pilnveidot interneta vietni e-monetas.lv. Nākotnē plānots paplašināt norēķinu iespējas, kā arī monētu un citu numismātikas produktu piegādes veidus Latvijā. Tāpat iecerēts nodrošināt sūtījumus uz ārvalstīm, kā arī juridisko personu apkalpošanu.

Kolekcijas monētu un citu numismātikas produktu tirdzniecība, kā ierasts, turpināsies arī Latvijas Bankas kasēs Rīgā un Liepājā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!