Фото: Publicitātes foto

"SEB banka" piešķīrusi finansējumu 34 miljonu eiro apmērā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldniekam "SG Capital", informē bankas pārstāvji.

"SEB banka" piešķīrusi finansējumu 34 miljonu eiro apmērā nekustamā īpašuma ieguldījumu pārvaldniekam "SG Capital". Piešķirtais finansējums paredzēts biroju centru "Skanstes City" un "Skanstes City Dunte" esošo saistību refinansēšanai.

"Skanstes City" šobrīd ir viens no lielākajiem biroju kompleksiem Rīgā. Tas ietver astoņas ēkas, kur telpas nomā vairāk nekā 60 Latvijas un ārvalstu uzņēmumi, kas pārstāv dažādas biznesa nozares. Viena no lielākajām ēkām biroju kompleksā ir "Skanstes City Dunte", kurā savu darbību attīsta vairāk nekā 15 Latvijas un ārvalstu uzņēmumi.

"Esam pārliecināti, ka biroju centri ar labu atrašanās vietu, ilgtspējīgu darba vidi, būs aktuāli arī turpmāk, tāpēc saglabājam konstruktīvu skatījumu uz biroju segmenta attīstību. Viens no būtiskiem šī segmenta attīstības faktoriem jau tuvākajā nākotnē būs zaļā transformācija un ietekmes uz vidi mazināšana. "SG Capital" jau šobrīd ir viens no iedrošinošiem piemēriem, kā gūt lielāku pievienoto vērtību, investējot komunikāciju un iekārtu uzlabošanā, lai celtu energoefektivitāti un mazinātu izmešu daudzumu. Tāpat uzņēmums veicis būtisku ieguldījumu, lai sertificētu visus fondam piederošos biroju ēku kompleksus pēc ilgtspējīgas būvniecības BREEAM standarta," skaidro "SEB bankas" valdes loceklis Ints Krasts.

""Skanstes City" aktīvi attīstās. Iepriekšējos gados daudz līdzekļu ieguldījām, lai izveidotu mūsdienīgu biroju vidi, ieviesām jaunus IT risinājumus un sasniedzām labus ilgtspējas rādītājus mūsu ēkās. Rudenī savu darbību uzsāks arī konferenču centrs, līdz gada beigām paplašināsim stāvvietu skaitu, nodrošināsim papildu elektrouzlādes vietas, labiekārtosim āra teritorijas un pievienosimies jaunajam "Skanstes dārzi" parkam, kas top mums tieši kaimiņos. "SEB bankas" sniegtais finansējums mums ļaus turpināt iesākto attīstību," skaidro "SG Capital" valdes priekšsēdētājs Harijs Švarcs.

Читайте нас там, где удобно: Facebook Telegram Instagram !