Vilūns un Kuzikovs martu un aprīļa sākumu veltīja tam, lai iepazītos ar līdzfinansējuma platformu darbības principiem, riskiem, ieguvumiem un investīciju principiem, kas jaunajiem investoriem būtu jāņem vērā. Nu šis process ir noslēdzies un pienācis pēdējais Vilūna portfeļa veidošanas posms – jāiegulda nauda P2P platformās. 

Vilūns stāsta, ka investīcijām šajās platformās atvēlētos līdzekļus, proti, 750 eiro, sadalīs līdzvērtīgās daļās. Pirmie 250 eiro tiks sadalīti starp “Twino” un “Mintos” platformām. Abās vietās viņš ieguldīs 125 eiro. “Kā mums arī platformu pārstāvji teica – ir forši sadalīt investīcijas pēc iespējas plašāk,” saka Vilūns un skaidro, ka viņa plāns paredz 125 eiro sadalīt desmit vienādās daļās, kuras tad varēs ieguldīt dažādos (pārsvarā patēriņa kredīta) aizdevumos. Raidījuma vadītājs saka, ka mērķē uz aizdevumiem ar labu reitingu un procentu likmes grupā no 10 līdz 14%. Attiecīgi tie ir salīdzinoši zema riska aizdevumi. Tāpat viņš uzsver, ka pārsvarā izvēlēsies aizdevumus, kas ir izsniegti Eiropā. 

Viņš arī norāda, ka abās šajās platformās tālākai peļņas izmantošanai plāno lietot automātiskās investēšanas rīkus, kas tad procentu maksājumos saņemto naudu tālāk ieguldīs citos aizdevumos. 

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!