Foto: Publicitātes foto
Viens no lielākajiem būvniecības tehnikas nomas uzņēmumiem Baltijā "Storent Holdings", ziņo par obligāciju publisko piedāvājumu par septiņiem miljoniem eiro. Obligācijām būs fiksētā procentu likme 10%.

Emitēto obligāciju dzēšanas termiņš ir 2026. gada 21. septembrī. Parakstīšanās sāksies 4. martā un ilgs līdz 18. martam. Rezultāti tiks paziņots 19. martā.

Vienas obligācijas cena būs 100 eiro.

"Papildu kapitāls ļaus mūsu uzņēmumam nostiprināt pozīcijas Baltijas tirgos un veicināt paplašināšanos Somijā un Zviedrijā. Pagājušajā gadā aptuveni 1500 investoru no 13 valstīm jau izvēlējās investēt uzņēmumā un parakstīties tā obligācijām," komentē Andris Pavlovs "Storent" grupas līdzdibinātājs un valdes priekšsēdētājs.

Viņš skaidro, ka uzņēmums ir izmantojis 2023. gadā piesaistīto finansējumu, lai atjaunotu uzņēmuma tehnikas parku, refinansētu esošās saistības un turpinātu izvērtēt citu uzņēmumu iegādes iespējas reģionā..

Saskaņā ar uzņēmuma neauditētajiem finanšu rezultātiem, 2023. gadā "Storent Holdings" kopējais apgrozījums sasniedza 43,8 miljonus eiro un peļņa pirms nodokļu nomaksas 2023. gadā bija 4,8 miljoni eiro. Uzņēmuma EBITDA sasniedza 14,1 miljonu eiro, kas ir par 5% vairāk nekā iepriekšējā gadā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!