Pasaulē vispopulārākais interneta pārlūks ir "Internet Explorer 11" ar 25% tirgus daļu, kamēr "Google Chrome" lieto tikai 15% interneta apmeklētāju. Interesanti, ka pat 8. versijas "Internet Explorer", kas debitēja pirms vairāk nekā sešiem gadiem, ikdienā lieto gandrīz 12%. Neskatoties uz to, "Internet Explorer" kopš ātrākām un stabilākām alternatīvām ir pastāvīgs izsmieklu objekts datorlietpratēju vidū.

Par interneta hitu kļuvis entuziastu radīts video, kurā demonstrēts, kā ātri un nežēlīgi atinstalēt "Internet Explorer". Pāris dienu laikā videotēkā "YouTube" un sociālajā tīmeklī "Facebook" to noskatījušies vairāk nekā septiņi miljoni cilvēku. Jāatzīmē, ka šī atinstalēšana ir neatgriezenisks process arī pašam datoram...

"Microsoft" radītais "Internet Explorer", kas savulaik bija standarta interneta pārlūks arī "Apple" datoriem, šogad svin savu 20 gadu jubileju. Līdz ar "Windows 10" operētājsistēmu "Microsoft" šo pārlūku aizstāj ar jauno "Edge", kas dažādos veiktspējas testos pārspēj līdzšinējo līderi "Google Chrome".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!