Foto: Publicitātes foto
Nenoliegsim, ka krietnam lērumam cilvēku horoskopi kalpo par padomdevēju svarīgu lēmumu pieņemšanā. Tad kāpēc telefonu iegāde iztiek bez zvaigžņu norādēm? Lūk, kur problēma - izstaigājot bibliotēku un interneta plašumus, "Techlife" nonāca pie slēdziena, ka, ja reiz šāda horoskopa astroloģiskajā literatūrā nav, pie tā sastādīšanas jāķeras pašiem.

Tikai "Techlife" - pasaulē pirmais aktuālo viedtālruņu horoskops. Uzziniet, kādu telefonu vēl lietot zvaigznes!

Lai nevienu neaizvainotu, mēs izdarījām divas būtiskas lietas. Pirmkārt, sarakstā iekļauti tikai paši svaigākie telefoni - tikai tie, kurus mēs varam rekomendēt ar tīru sirdsapziņu. Otrkārt, mēs iesakām uzreiz divus telefonus - vienu "Hi-End" no augstākajiem plauktiņiem un otru lētāko variantu, lai neviens nejustos apdalīts.

Auns

Foto: Publicitātes foto

Viegli aizkaitināmajiem un ietiepīgajiem Auniem telefonā nepieciešamas divas lietas: lai tas zvanītu un izturētu sitienu pret sienu. Neraugoties uz to, ka ražotāji neveic "pretsiensitienizturības" testus, starp dārgajiem modeļiem noteikti izturīgākais būs "Samsung Galaxy S7 edge". Pieejamāks variants - "Sony Xperia Z3" - viedtālrunis, kas zināms ar savu izturīgo korpusu.

Vērsis

Foto: DELFI

Mākslinieciskie un praktiskie Vērši ir priecīgi, ja apkārt ir daudz simpātisku lietiņu. Tomēr katra cilvēka dzīvē pienāk brīdis, kad kabatā sāk svilpot vējš, tad arī Vērsis sāk pārdomāt dzīvi un pat nedaudz paskopoties. Bet, kamēr vēl naudiņa ir, gudrākais variants būs "Huawei P9 Plus". Savukārt, ja skopošanās pamazām sāk pārņemt Vērša apziņu - "Huawei P8 lite".

Dvīņi

Oriģinalitāte, kas robežojas ar ekscentriskumu liek Dvīņiem kā magnētiem pievilkties pie visa jaunā - sākot ar jaunākajiem e-pasta vīrusiem līdz pat spožākajiem viedtālruņu flagmaņiem. Tāpēc šajā gadījumā viss ir skaidrs - "LG G5" būs pareizā izvēle. Nedaudz pieticīgāks variants - "Samsung Galaxy Note 3". Abos gadījumos Dvīnim oriģinalitātes netrūks.

Vēzis

Foto: Publicitātes foto

Nepieejamie no ārpuses, bet iekšienē viegli ievainojamie Vēži grib, lai viņu viedtālrunis nekad nepieviltu. Vienkāršais "Apple iPhone SE" būs uzticīgs palīgs turīgam Vēzim, bet no zemākiem plauktiem derēs arī "Microsoft Lumia 640".

Lauva

Foto: DELFI

Ar Lauvām pavisam vienkārši - jo spožāks, dārgāks un jaudīgāks, jo labāk. Tāpēc šajā gadījumā derēs nekas cits kā tikai "Apple iPhone 6s Plus". Bet tie Lauvas, kuriem ienākumi neatļauj izvēlēties dārgāko, derēs arī "Huawei P8 lite".

Jaunava

Foto: Publicitātes foto

Jaunavas ir pārliecināti, ka nav tik bagāti, lai pirktu dārgāko, bet arī uz "lētajiem" variantiem neparakstās. Tāpēc, jā - "Apple", bet ne pats dārgākais. Šajā gadījumā vērts izvēlēties zelta vidusceļu - "iPhone 6s 64GB". Ienākumos kūtrākie var skatīties "Samsung Galaxy Note 3" virzienā.

Svari

Foto: Publicitātes foto

Zināmi gadījumi, kad Svari veikalos pavadījuši vairākas stundas un pat dienas, nespējot izvēlēties starp "Samsung" un "Apple". Tāpēc pažēlosim jūsu laiku un nervus un atklāsim jums piemērotāko variantu - "HTC 10" - praktisks, vienkāršs un pievilcīgs viedtālrunis. Mazāk turīgie var izvēlēties "Samsung Galaxy J5".

Skorpions

Foto: Publicitātes foto

Kolēģis - Skorpions, uzzinot, ka mēs veidojam šādu rakstu, klusējot paslidināja zīmīti, uz kuras rakstītas tikai divas lietas: "Samsung Galaxy S7 edge" un "Samsung Galaxy S5 mini". Strīdēties mēs neriskējām - viņš vēl ir tas atriebīgais tipiņš. Turklāt šie viedtālruņi ir tiešām labi un perfekti atbilst šai kaislīgajai horoskopa zīmei.

Strēlnieks

Foto: Publicitātes foto

Strēlniekam noteikti vajag telefonu, kas aizsargās visus viņa noslēpumus, jo paši viņi diemžēl to galīgi nemāk. Par vienu no neuzlaužamākajiem telefoniem tiek uzskatīts "Apple iPhone 6s". Tas būs no dārgajiem. Bet, kas attiecas uz "lēto galu" - "Sony Xperia Z3" noderēs jaunajiem Strēlniekiem, kas bieži vien parakstās uz trakulīgām avantūrām.

Mežāzis

Foto: Publicitātes foto

Mežāži ir ieslīguši praktiskumā līdz pat ragiem, tāpēc neriskēsim piedāvāt ko citu kā tikai "iPhone SE" vai "Microsoft Lumia 640 Dual SIM".

Ūdensvīrs

Foto: AP/Scanpix

Par līderiem un atklājējiem uzskatāmie Ūdensvīri noteikti nevarēs atteikties no "LG G5", kas ar visiem pievienojamajiem moduļiem Ūdensvīru aizraus vienā mirklī. "Galaxy Note 3" piestāvēs tiem, kas ienākumos ir nedaudz pieticīgāki.

Zivis

Foto: Publicitātes foto

Piekāpīgajām Zivīm der ieskatīties "Huawei" plauktiņos un izvēlēties "P9 Plus" vai "P8 lite". Pirmkārt, tie ir glīti, otrkārt, salīdzinoši lēti. Ja nu kādreiz sanāks pazaudēt vai nejauši "aizdot" - sāpe nebūs tik liela.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!