Rīgas vēsturisko centru papildina jauns A klases biroju centrs

Rīgas jauno biroju ēku piedāvājumu papildinājis A klases biroju komplekss ar izcilu lokāciju pašā pilsētas centrā, kvartālā starp Pērses ielu 2a un Kr. Barona ielu 30a. Īpašuma attīstītājs ir "River Properties", septiņu stāvu augstajā biroja kompleksā investējot teju 14 miljonus eiro. Iespaidīgajā biznesa centrā pieejamas modernas komerctelpas ēku pirmajos stāvos, kā arī plaši un gaiši biroji augstākajos stāvos.
Rakstu sagatavoja "river" projekta "Vieta tavam biznesam" ietvaros.
Ēku ansambli projektējuši divi godalgoti arhitekti – Iļja Miļgroms un Pēteris Bajārs. Abās jaunbūvēs īstenota iecere par ilgtspējīgu, apkārtējai videi draudzīgu biroju veidošanu, kas saskan ar šobrīd aktuālajām zaļā dzīvesveida tendencēm pilsētvidē. Veidojot projektu, īpaša uzmanība pievērsta augstai būvju kvalitātei, kā arī dažādu elementu iekļaušanai, lai tās būtu draudzīgas videi, kā arī komfortablas tās nomniekiem. Plašas telpas ar augstiem griestiem, panorāmas logiem no grīdas līdz griestiem un mūsdienīgiem inženiertehniskiem risinājumiem, apzaļumots iekšpagalms ir tikai dažas no ērtībām, kas pieejamas biroju nomniekiem.
Abu ēku arhitektūra veidota Eiropas augstākās klases biznesa centru stilā, taču tās lieliski iekļaujas vēsturiskā centra apbūvē gan atsvaidzinot, gan vēršot mūsdienīgāku tuvējo apkaimi. Jauno biroja kompleksu izceļ plaši biroji ar terasēm un balkoniem ar skatu uz vēsturisko centru. Turklāt ikvienam no jauno biroju nomniekiem būs ekskluzīva pieeja labiekārtotam un privātam iekšpagalmam, kas ir retums pilsētas centrā.
Kopējā abu biroju ēku platība ir 8 405,40 m2, piedāvājot dažāda izmēra un plānojuma biroju telpas (220–5000 m2), kas izvietotas vairākos stāvos.
Šobrīd ekspluatācijā jau nodota 4 414,80 m2 plašā ēka Pērses ielā 2a, piedāvājot telpu nomu, sākot no 16 EUR/m2. Nomas maksā arī iekļauta telpu izbūve, vadoties pēc jauno nomnieku vēlmēm, turklāt esošajā celtniecības stadijā telpas iespējams pielāgot ārstniecības iestādēm vai citām vajadzībām.

Otru kompleksa ēku Kr.Barona ielā 30a plānots pabeigt šī gada nogalē, telpu nomu uzsākot no 2024. gada sākuma.
Jaunais biroju komplekss Pērses ielā 2a un Kr.Barona ielā 30a nenoliedzami šobrīd ir vienīgais šāda mēroga un kvalitātes biznesa centrs, kas uzbūvēts pēdējo piecpadsmit gadu laikā Rīgas vēsturiskajā centrā. Komplekss ir ne vien ērts un viegli pieejams uzņēmumiem, kas tajā mitināsies, bet arī to sadarbības partneriem un klientiem. Starp ēkas pirmajiem nomniekiem sastopami gan SIA "WKND", SIA "SACCO" un "River Properties", gan arī "SIA "Inspired" – Latvijā un Baltijā zināms izcils mārketinga ekspertu uzņēmums, kura darbībai ikdienā vajadzīga gan iedvesmojoša vide, gan reprezentabla un klientiem ērti pieejama lokācija
"River Properties" ir nekustamo īpašumu attīstītājs, kas apvieno dažādu segmentu nekustamā īpašuma projektus Rīgā, specializējoties pirmskara mūra un koka ēku rekonstrukcijā un renovēšanā Rīgas centrā un Āgenskalnā, kā arī biroju celtniecībā un komerctelpu nomā.

Lasi vēl

Copyright © 2023 AS DELFI. All rights reserved.
Mediju komunikācijas eksperts:
Lauma Simanoviča
Projekta vadība:
Žanete Kļaviņa
Izstrāde:
Karīna Sabecka
Dizains:
Oskars Dreģis, Ralfs Eglītis
RedaktorI:
Kristīne Melne, Līga Švāne
SATURS:
Sagatavojuši projekta partneri