'Indexo' veic izmaiņas uzņēmuma vadībā
Foto: Publicitātes foto

IPAS "Indexo" padome ir apstiprinājusi izmaiņas uzņēmuma vadībā – par valdes locekli iecelta Ieva Margeviča, bet valdi atstāj Iļja Arefjevs. Valdē darbu turpinās valdes priekšsēdētājs Valdis Siksnis un Henriks Karmo.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Izmaiņas "Indexo" vadības komandā palīdzēs īstenot sabiedrības stratēģiskos plānus veikt akciju sākotnējo piedāvājumu (IPO) un veidot banku Latvijā.

Savukārt par IPAS "Indexo" meitas uzņēmuma "Indexo atklātais pensiju fonds AS" valdes locekli iecelts Atis Rektiņš.

Iļja Arefjevs uzsver, ka divos gados ir izdevies ievērojami stiprināt "Indexo" pozīcijas pensiju pārvaldīšanas tirgū Latvijā, kā arī palīdzēt sagatavot finanšu tehnoloģiju uzņēmumu akciju kotācijai biržā.

Ievas Margevičas pārraudzībā IPAS "Indexo" ir zīmola un mārketinga aktivitātes, publiskā komunikācija, klientu atbalsts un pieredze, kā arī pēc uzņēmuma kotācijas biržā būs investoru attiecības. Iepriekš viņa ir strādājusi energokompānijas "Eesti Energia" meitas uzņēmumā "Enefit", pārraugot uzņēmuma biznesa un privātpersonu segmenta mārketinga un uzņēmuma komunikācijas aktivitātes, palīdzot veicināt konkurenci pasīvā tirgū. Tāpat Margeviča ir guvusi starptautisku pieredzi jaunu produktu popularizēšanā un jaunu klientu segmentu apgūšanā, klientu pieredzes definēšanā un ieviešanā. Ievai ir augstākā izglītība Finanšu inženierijā un maģistra grāds uzņēmējdarbībā un vadībā.

"Indexo atklātais pensiju fonds", kas nodarbojas ar pensiju 3. līmeņa pārvaldīšanu Latvijā, valdes locekļa vietā stājas Atis Rektiņš. Viņš komandai pievienojās pirms trīs gadiem un atbild par biznesa un datu analītiku, procesu un sistēmu uzlabojumu izstrādāšanu un ieviešanu. Pirms tam Rektiņš strādājis Latvijas pastāvīgajā pārstāvniecībā Eiropas Savienībā Briselē. Viņam ir dabaszinātņu maģistra grāds hidroinformātikā, kā arī augstākā izglītība finansēs.

Margevičas un Rektiņa kandidatūras uzņēmumu valdes pozīcijām ir saskaņotas ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK).

Jau ziņots, ka "Indexo" šī gada otrā ceturkšņa beigās plāno īstenot IPO, kura mērķis ir piesaistīt investīcijas, lai dibinātu banku papildus jau esošajai pensiju uzkrājuma pārvaldīšanai. Šī gada laikā tas iesniegs pieteikumu komercbankas licences saņemšanai.

Plānots, ka "Indexo" akcijas tiks kotētas Regulētajā tirgū "Nasdaq Rīga" biržas Baltijas oficiālajā sarakstā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.