'Latvijas Biznesa banka' pārtop par 'Bank M2M Europe' un koncentrēsies uz ļoti turīgiem klientiem
Foto: LETA

Rīgā klientu apkalpošanu uzsāk privātā banka, kas koncentrēsies uz turīgu klientu kapitāla apkalpošanu – Bank M2M Europe. Banka ir izveidota uz "Latvijas Biznesa bankas" pamata, pēc tam kad maijā finansists Andrejs Vdovins kļuva par tās vienīgo akcionāru, portālu "Delfi" informēja "Bank M2M Europe" sabiedrisko attiecību vadītāja Jūlija Kondratoviča.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Bank M2M Europe" apkalpo private banking segmenta klientu vajadzības, piedāvājot kapitāla pārvaldīšanas pakalpojumus, kā arī klientu un viņiem piederošo uzņēmumu ikdienas operāciju apkalpošanu. Bankas pakalpojumu klāstā klientiem ir termiņnoguldījumi, klasisko un individuālo investīciju stratēģiju pārvaldīšana, premiālas kredītkartes, fiduciārie darījumi, norēķinu konta apkalpošana, lombarda kredīti, brokeru pakalpojumi un Austrumeiropas obligāciju fonds – "M2M Emerging High Income Bond Fund".

"Bank M2M Europe" klienti – veiksmīgie, turīgie privātie klienti, kuru investējamais kapitāls pārsniedz 1 miljonu eiro (700 000 lati). Bankā apkalpojas Krievijas, Latvijas, citu NVS un Eiropas valstu rezidenti, skaidro Kondratoviča.

""Bank M2M Europe" fokusējas tikai uz private banking segmentu un piedāvā klientiem patiesi individuālus, rūpīgi izvēlētus finanšu risinājumus, balsoties uz katra klienta prioritātēm. Mūsu privātbaņķieru komandai ir vairāku gadu nozīmīga pieredze turīgu klientu finanšu jautājumu risināšanā – kapitāla saglabāšanā un pavairošanā, ikdienas operāciju apkalpošanā. Bank M2M Europe mēs apvienojam vairāku pasaules valstu labāko pieredzi private banking sfērā, lai nodrošinātu labāko servisu un pieprasītākos pakalpojumus," saka "Bank M2M Europe" valdes priekšsēdētājs Roberts Idelsons.

"Bank M2M Europe" Direktoru padomes priekšsēdētājs Andrejs Vdovins ir baņķieris, iepriekš vadījis Krievijas "Ekspobanku", kura 2008.gadā tika pārdota par Krievijas finanšu darījumu tirgum rekordlielu summu – 750 miljoniem ASV dolāru. Šobrīd Vdovins ir "M2M Private Bank" direktoru padomes priekšsēdētājs, direktoru padomes loceklis "Asian-Pasific Bank" Krievijā.

"Bank M2M Europe" padomes loceklis ir Pīters Hambro, kura ģimenei ir piederējis bankas bizness jau kopš 19.gadsimta vidus, kā arī Tomass Nekmars, iepriekš 20 gadu gaitā strādājis dažādos amatos Nordea bankā – tajā skaitā bankas direktoru padomes priekšsēdētājs Latvijā, Lietuvā, Igaunijā, Krievijā un direktoru padomes priekšsēdētāja vietnieks Polijā.

"Bank M2M Europe" valdē ir Latvijas eksperti: Roberts Idelsons – valdes priekšsēdētājs, Tatjana Drobina – valdes locekle, Finanšu direktore un Sergejs Zaicevs - valdes loceklis, "Private Banking" pārvaldes vadītājs.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Bank M2M Europe" dibināta 1992.gadā ar nosaukumu "Latvijas Biznesa banka". Mūsdienu vēsture bankai sākās 2013.gada 21.maijā, kad Grupas VMHY līdzīpašnieks Andrejs Vdovins iegādājās 100% "Latvijas Biznesa bankas" akciju.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.