'Signet Bank' un 'Mogo Eastern Europe' izveidojušas jaunu uzņēmumu
Foto: Pixabay

"Signet Bank" un SIA "Mogo Eastern Europe" izveidojušas kompāniju AS "Primero Holding", liecina "Firmas.lv" informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jaunizveidotā kompānija reģistrēta 5.maijā, un tās pamatkapitāls ir 550 tūkstoši eiro. Atbilstoši dibināšanas līgumam "Signet Bank" pieder 51% "Primero Holding" akciju, bet "Mogo Eastern Europe" – 49%.

"Primero Holding" galvenie komercdarbības veidi atbilstoši statūtiem ir holdingkompāniju darbība, centrālo biroju darbība, kā arī konsultēšana komercdarbībā un vadībzinībās.

Kompānijas valdē strādā Nora Pastore un Vladislavs Mejertāls, bet padomes locekļi ir "Signet Bank" valdes priekšsēdētājs Roberts Idelsons, "Signet Bank" valdes locekle Tatjana Drobina, "Mogo Eastern Europe" valdes priekšsēdētājs Valērijs Petrovs, kā arī "Mogo Eastern Europe" padomes priekšsēdētājs Modestas Sudnius.

Valsts ieņēmumu dienesta (VID) publiskotā informācija liecina, ka 2021.gada 15.aprīlī VID piemērojis 500 eiro sodu "Mogo Eastern Europe" par Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likuma un Starptautisko un Latvijas nacionālo sankciju likuma prasību pārkāpumu.

Pēc VID skaidrotā, "Mogo Eastern Europe" nav veikusi noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas risku novērtējumu, kā arī tās iekšējās kontroles sistēma ir izstrādāta nepilnīgi. Tāpat kompānijā nav veikta darbinieku apmācība un nav izstrādāta sankciju riska pārvaldīšanas iekšējās kontroles sistēma.

Kompānija "Mogo Eastern Europe" reģistrēta 2016.gadā, un tās pamatkapitāls ir 39059 eiro. Kompānijas patiesais labuma guvējs ir Aigars Kesenfelds. "Mogo Eastern Europe" nodrošina vadības pakalpojumus tās radnieciskajām sabiedrībām. Kompānija sniedz tādus pakalpojumus kā finanšu vadība, mārketinga stratēģijas izstrāde un informācijas tehnoloģiju pakalpojumi. 2019.gadā "Mogo Eastern Europe" apgrozījums bija 1,153 miljoni eiro, bet peļņa – 6431 eiro. Kompānijas 2020.gada finanšu rezultāti pagaidām nav publiskoti.

Jau vēstīts, ka "Signet Bank" 2020.gadā strādāja ar auditēto peļņu 981 tūkstošu eiro apmērā, kas ir par 31,8% vairāk nekā gadu iepriekš. Savukārt "Signet Bank" aktīvi 2020.gada 31.decembrī bija 204,022 miljonu eiro apmērā, kas ir par 7,3% vairāk nekā 2019.gada beigās.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Signet Bank" dibināta 1992.gadā ar nosaukumu "Latvijas Biznesa banka". 2013.gada jūlijā banka mainīja nosaukumu pret "Bank M2M Europe", savukārt 2017.gada septembrī, kad par bankas vairākuma akcionāriem kļuva Latvijas un starptautisku investoru grupa, kurā ietilpst "Hansalink", "Fin.lv" un "Signet Acquisition III", banka pārtapa par "Signet Bank".

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Roberts Idelsons VID
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form