Skultes osta attīstībai saņem 2,7 miljonu eiro aizdevumu
Foto: Publicitātes attēli

AS "SEB banka" piešķīrusi 2,7 miljonu eiro ilgtermiņa aizdevumu Skultes ostas pārvaldei, kas tiks ieguldīti ostas infrastruktūras pilnveidošanā, rekonstruējot zvejas kuģu piestātni un būvējot noliktavu zvejas piederumu uzglabāšanai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Projektā tiks pārbūvēta un atjaunota zvejas kuģu piestātne vairāk kā 230 metru garumā, kā arī uzbūvēta jauna noliktava . Šī projekta īstenošanu atbalsta arī Zemkopības ministrija un Lauku atbalsta dienests ar ES fondu līdzekļiem.

Skultes ostas pārvaldnieks Igors Akulovs uzsver, ka šis projekts ir nākamais solis uz priekšu, lai pilnveidotu Skultes ostas infrastruktūru, varētu piedāvāt vēl kvalitatīvāku servisu mūsu klientiem un tā rezultātā arī kāpinātu ostas apgrozījumu.

"Esam gandarīti par ciešo un konstruktīvo sadarbību ar Skultes ostas pārvaldi. Kopā strādājam jau desmit gadus un esam ostai palīdzējuši īstenot nozīmīgākos attīstības projektus – kuģu piestātņu rekonstrukciju, velkoņa ar ledus laušanas funkcijām iegādi, zvejas produktu uzglabāšanas telpu būvniecību. Osta attīstās pārdomāti, pakāpeniski audzējot gan apgrozījumu, gan savu pakalpojumu un iespēju klāstu," sacījis SEB bankas valdes loceklis Arnis Škapars.

Projekta finansētājs tika izvēlēts sarunu procedūrā, izvērtējot vairāku finanšu iestāžu iesniegtos piedāvājumus. Būvniecības darbus ostā veic Igaunijas būvkompānija "BauEst OÜ", kas ir specializējusies ostu, piestātņu un citu hidrotehnisko būvju jomā.

Skultes osta tika izveidota 1939. gadā, un līdz pat 1991. gadam tā darbojās kā zvejas osta. Pašlaik Skultes osta ir lielākā no Latvijas mazajām ostām un tā koncentrējas uz papīrmalkas, šķeldas un kūdras kravu apkalpošanu. Turklāt tā ir vienīgā no Latvijas mazajām ostām, kas nodrošina lejamkravu apkalpošanu. Skultes osta apkalpo arī zvejas kuģus, kā arī jahtas un citus tūrisma un atpūtas peldlīdzekļus.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Lauku atbalsta dienests SEB Zemkopības ministrija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form