Aicina pieteikties jaunai atbalsta programmai inovatīvu tehnoloģiju uzstādīšanai un testēšanai
Foto: F64

Lai sniegtu atbalstu uzņēmējiem inovatīvu tehnoloģiju uzstādīšanai un testēšanai viedpilsētas tehnoloģiju pilotteritorijās VEF apkaimē, Torņakalnā, Ķīpsalā , Rīgas domes Pilsētas attīstības departaments izsludinājis pieteikšanos jaunai pašvaldības atbalsta programmai, informēja Rīgas domes Komunikācijas pārvalde.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Programmas "Atbalsts tehnoloģiju uzstādīšanai Viedpilsētas tehnoloģiju pilotteritorijās" mērķis ir sekmēt ērtāku Rīgas pašvaldības pakalpojumu pieejamību un pilnvērtīgāku jauno tehnoloģiju potenciāla izmantošanu pilsētas ekonomikas izaugsmei, veicinot viedpilsētas tehnoloģiju izvietošanu pilsētvidē.

Pašvaldības atbalstam īpaši aicināti pieteikties inovatīvi, zināšanās un tehnoloģijās balstīti uzņēmumi, kam nepieciešams atbalsts, lai testētu jau izstrādātus tehnoloģiju prototipus pilsētvidē vai iegūtu datus pašvaldības noteiktajās viedpilsētas tehnoloģiju pilotteritorijās.

"Ieviešot jauno Rīgas domes atbalsta programmu, mēs vēlamies panākt, lai galvaspilsētā rastos arvien vairāk inovatīvu risinājumu. Finansējums ir paredzēts tiem uzņēmējiem, kuri jau ir radījuši savus tehnoloģiju prototipus un vēlas savus risinājumus testēt pilsētvidē, lai turpinātu darbu pie eksportspējīgu produktu un pakalpojumu attīstīšanas, tādējādi sekmējot tehnoloģiju potenciāla izmantošanu pilsētas ekonomikas izaugsmei," uzsver Rīgas domes Pilsētas attīstības komitejas priekšsēdētāja Inese Andersone (JV).

Programmā tiks atbalstītas izmaksas, kas saistītas ar projektēšanas un tehniskās dokumentācijas saskaņošanu ar Rīgas domes atbildīgajām struktūrvienībām un kapitālsabiedrībām un citām institūcijām, ar tehnoloģijas vai prototipa uzstādīšanu, nomas maksu par inženiertehniskā objekta izmantošanu un patērēto resursu, piemēram, elektroenerģijas, izmaksas.

Tāpat tiks segtas izmaksas par uzstādītās tehnoloģijas vai prototipa demontāžu pēc noslēgtajā atbalsta līgumā noteiktā ekspluatācijas perioda beigām.

Programmā pieejamais maksimālais līdzfinansējums atbalstāmajai aktivitātei ir 10 000 eiro.

Pieteikties atbalstam iespējams līdz 22. novembrim.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.