'Iepirkumu grupas' apgrozījums pērn sarucis par 42%
Foto: F64

Veikalu tīkla "top!" pārstāvošā uzņēmuma SIA "Iepirkumu grupa" apgrozījums pērn bija 9,962 miljoni eiro, kas ir par 41,7% mazāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas zaudējumi bija 40 472 eiro, pretēji peļņai gadu iepriekš, liecina informācija "Firmas.lv".

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka kompānijas finanšu rezultātus – 40 472 eiro zaudējumus –ietekmēja uzņēmuma apgrozījuma kritums, kas, savukārt, saistīts ar vairumtirdzniecības pakalpojuma izbeigšanu un piegādātāju sadarbības nosacījumu maiņu.

Tāpat aizvadītajā gadā notikušas izmaiņas arī "Iepirkumu grupas" dalībniekos. AS "Diāna" un SIA "Gabriēla" atsavināja savas "Iepirkumu grupas" daļas par labu pārējiem tās dalībniekiem, savukārt "Lekon" atsavinājusi savas daļas par labu jaunam dalībniekam – "Internet Marketing Agency", kas arīdzan ietekmēja uzņēmuma finanšu rezultātu iepriekšējā gadā, kas kopumā bija stabils.

Veikalu tīkla "top!" pārstāve Līga Līce norāda, ka SIA "Iepirkumu grupa" ir septiņiem Latvijas uzņēmumiem piederoša iepirkumu apvienība, kas sniedz vadības un mārketinga pakalpojumus 20 juridiskām personām, kas darbojas visā Latvijā tādās nozarēs kā pārtikas un nepārtikas mazumtirdzniecība, degvielas uzpildes stacijas, ēdināšana un loģistika. Veikalu tīkls "top!" ir daļa no šīs apvienības. Faktiskie veikalu tīkla rādītāji ir 13 juridisku uzņēmumu kopējs rezultāts par 199 veikaliem "top!" un tam nav tieša sakara ar iepirkumu apvienības gada rezultātiem.

SIA "Iepirkumu grupa" veica būtiskas izmaiņas 2019.gadā uzņēmuma pakalpojumu nodrošināšanā, vislielāko atspaidu uz kopējiem rezultātiem deva vairumtirdzniecības nodalīšana, līdz ar ko novirzot iepirkumu caur jaunu uzņēmumu.

Uzņēmuma vadības ziņojumā teikts, ka nākotnē kompānija plāno saglabāt esošo pamatdarbības veidu, kā arī darbību virzīt uz jaunu sadarbības partneru piesaisti un esošo sadarbības partneru konkurētspējas palielināšanu tirgū.

Līdz šim šogad kompānijas vadība nav saredzējusi būtisku Covid-19 krīzes ietekmi uz kompānijas saimniecisko darbību un finansiālo stāvokli.

Jau ziņots, ka 2018. gadā "Iepirkumu grupa" strādāja ar 17,085 miljonu eiro apgrozījumu un 23 312 eiro peļņu.

Kā liecina "Firmas.lv" informācija, "Iepirkumu grupa" dibināta 2003. gadā, un tā veikalu tīklam "top!" nodrošina vienotu iepirkumu sistēmu un kopējas mārketinga aktivitātes. Uzņēmuma pamatkapitāls ir 107 109 eiro.

"Iepirkumu grupa" pieder "Firma Madara 89" (49,3%), AS "LPB" (17,82%), SIA "Mārksmens" (12,09%), SIA "Lars Limited" (7,22%), SIA "Dekšņi" (6,3%), SIA "Madara 93" (4,01%) un "Internet Marketing Agency" (3,26%).

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Koronavīruss Covid-19 Mazumtirdzniecības apgrozījums
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form