Ievēlēta jauna 'Latvijas Kuģniecības' padome; amatus zaudē arī Kvēps un Stepanovs
Foto: LETA

AS "Latvijas kuģniecība" ārkārtas akcionāru sapulces laikā, kurā tika pārstāvēti 80,25% no balsstiesīgo akciju skaita, uz piecu gadu termiņu ievēlēta jauna desmit locekļu padome, kurā no jauna ievēlēti pieci pārstāvji, liecina paziņojums biržā.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Uzņēmuma padomē no jauna netika ievēlēti Roberts Kirkups, Mihails Dvoraks, Javeds Ahmeds, Kristofs Matsakos, Oļegs Stepanovs, Mārtiņš Kvēps un Artūrs Lēmanis.

Uzņēmuma padomē ievēlēti Vladimirs Egers, Rubils Jilmazs, Saimons Bodijs, Andrea Šlepfere, Varvara Makimova, Julija Veršhagina, Olga Kurenkova, Džiovanni Fagioli, Kristo Oiderma un Ivars Girgensons.

Akcionāru sapulce uzdeva jaunievēlētās padomes loceklim Egeram sasaukt "Latvijas kuģniecība" jaunievēlētās padomes pirmo sēdi. Akcionāru sapulce pieņēma lēmumu, ka jaunā padome tāpat kā iepriekšējā strādās bez atlīdzības.

Kā ziņots iepriekš, par AS "Latvijas Kuģniecība" (LK) valdes priekšsēdētāju janvāra beigās iecelts Roberts Kirkups un viņa pilnvaru termiņš sākās 1.martā. Kirkups šajā amatā nomainīja Saimonu Bleidu, kurš atstāja darbu LK, lai ieņemtu vadošu amatu "Vitol" Āfrikas komercaktivitātēs.

Kļūstot par LK valdes priekšsēdētāju, Kirkups atstāja LK padomes priekšsēdētāja amatu, un viņa vietā stājās līdzšinējais padomes loceklis Vladimirs Egers.

"Vitol Group" iekļautajam uzņēmumam "Euromin Holdings (Cyprus) Limited" pieder ap 49,5% AS "Venstpils nafta" akciju. VN koncernā ir mātessabiedrība "Ventspils nafta" un trīs meitassabiedrības - "LatRosTrans" (LRT), SIA "Ventspils nafta termināls" (VNT) un AS "Latvijas Kuģniecība" (LK).

AS "Ventspils nafta" pieder 51% SIA "Ventspils nafta termināls", 66% - SIA "LatRosTrans", 49,94% - AS "Latvijas Kuģniecība"

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.