Karte: Rīgas dome izsolījusi gandrīz 900 000 eiro vērtu īpašumu Krasta ielā
Foto: LETA

Rīgas dome izsolē par 869 000 eiro uzņēmumam "MSF invest" pārdevusi nekustamo īpašumu Krasta ielā 91, noskaidrots pašvaldībā.

Īpašums sastāv no zemesgabala 15 697 kvadrātmetru platībā, šautuves ēkas 3328 kvadrātmetru platībā un šķūņa 58 kvadrātmetru platībā. Šautuves ekspluatācija sākta 1971. gadā, bet šķūņa - 1980. gadā.

"Firmas.lv" pieejamie dati liecina, ka SIA "MSF invest" dibināta 2015. gadā un tā īpašnieks ir Mihails Soifers. Pērn uzņēmums strādājis ar 30 000 eiro apgrozījumu un 5710 eiro lielu peļņu.

Īpašums atrodas Maskavas forštates apkaimē, Daugavas attekas "Kojusalas grāvis" krastā. Kā norāda pašvaldībā, tam ir ērta piekļūšana no Krasta ielas, kas ir ar labi attīstītu sabiedriskā transporta tīklu un aktīvu transporta plūsmu.

Zemesgabalā izvietota elektrisko tīklu gaisvadu līnija, ūdensvads un SIA "Lattelecom" sakaru kabeļu kanalizācijas pievads.

Nekustamā īpašuma sastāvā esošās ēkas un zemesgabala daļa 8300 kvadrātmetru platībā līdz 2049. gadam tiek iznomāta, bet 2000 kvadrātmetri no šautuves ēkas līdz 2049. gadam ir nodoti apakšnomā.

Atbilstoši Rīgas teritorijas plānojumam zemesgabals atrodas daļēji jauktas apbūves ar dzīvojamo funkciju teritorijā, bet pēc jaunā Rīgas teritorijas plānojuma 2030. gadam apstiprināšanas, tas būs jauktas centra apbūves teritorijā. Tas nozīmē, ka tur iespējams būvēt savrupmājas, rindu ēkas, dzīvokļu namus, birojus, kultūras iestādes, sporta ēkas un citas būves.

Tāpat šajā īpašumā 18 kvadrātmetri zemes atrodas ielu teritorijā un kopumā īpašums ir teritorija, kurā veicami kompleksi meliorācijas un aizsardzības pret plūdiem pasākumi.

Source

LETA

Tags

Rīgas dome
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form