rīgas namu pārvaldnieks
Foto: DELFI

Ar rezultātu noslēgusies SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) pagaidu valdes locekļa atlase. Pagaidu valdes locekļa amatam izvēlēta Laila Keisele, informē uzņēmums.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Amata vieta bija vakanta kopš brīža, kad padome nepietiekami efektīvas darbības dēļ atsauca vienu no RNP valdes locekļiem - Elmāru Martinsonu.

RNP pagaidu valdes locekle Laila Keisele darbu sāks šā gada 5. aprīlī.

RNP padomes priekšsēdētājs Ainārs Ozols teic, ka padomes mērķis ir tuvāko divu gadu laikā transformēt RNP kā efektīvu, atvērtu un ļoti labi organizētu uzņēmumu, kas spēj piedāvāt augstas kvalitātes nekustamā īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumu ikvienam interesentam. Viens no mērķiem ir sakārtot uzņēmumu līdz tādam organizatoriskajam līmenim, lai tas kvalificētos kotēšanai biržā. Lailas Keiseles profesionālā kvalifikācija - gan līdzšinējā darba pieredze, gan izglītība, atbilst izvirzītajiem uzdevumiem. Pirmkārt, strauji paaugstināt RNP pakalpojuma kvalitāti un otrkārt, veidot efektīvāku saziņu ar klientiem.

"RNP ir liels apsaimniekošanas uzņēmums ar daudzšķautnainu pakalpojuma grozu, jo aptver ne tikai īpašuma pārvaldīšanas pakalpojumu saņemšanā iedzīvotājiem, bet arī kā starpnieks ir iesaistīts citu ikdienā svarīgu pakalpojumu, piemēram, siltumenerģijas, ūdens un kanalizācijas, koplietošanas elektrības un citu pakalpojumu piegādē. Analizējot līdzšinējo RNP darbību, ir skaidrs, ka nepieciešams uzlabot gan pakalpojumu pārvaldīšanu, gan saziņu ar klientiem, nodrošinot tiem visaptverošu informāciju par viņu īpašuma pārvaldīšanu", pauž Keisele.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.