Par 'EY' partneri kļūst Zane Caune
Foto: Publicitātes foto

Par profesionālo pakalpojumu uzņēmuma "EY" partneri no 1. jūlija kļūst Zane Caune, kas kopš 2017. gada ir tā asociētā partnere un vada grāmatvedības ārpakalpojumu virzienu ar vairāk nekā 45 speciālistu komandu. Līdz ar Caunes pievienošanos, EY Baltijā kopumā būs 31 partneris.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Caune "EY" strādā aptuveni 18 gadus un savu karjeru uzņēmumā sāka kā vecākā konsultante, bet savas profesionālās gaitas viņa ir sākusi Valsts kasē. Caune ir beigusi Banku augstskolu un ieguvusi Bakalaura grādu grāmatvedībā un finansēs. Tāpat viņa ir Sertificētu grāmatvežu asociācijas (FCCA) biedre.

"Zane ir pieredzējusi profesionāle, kas jau ir nostiprinājusi savu reputāciju nozarē ar zināšanām, dažādiem sasniegumiem un rūpēm par klientiem un savu komandu. Viņa ir sasniegusi savas karjeras līdz šim augstāko posmu, pārstāvot mūsu vērtības un sniedzot augstākās kvalitātes, inovatīvus pakalpojumus mūsu klientiem, un, kopā ar mūsu komandu, cenšoties veidot labāku uzņēmējdarbības vidi un dodot savu ieguldījumu sabiedrības attīstībā.

Jaunu, dinamisku līderu pievienošanās vadības komandai ir kritiski svarīga "EY" panākumiem un mūsu līderu pozīcijai Latvijas un Baltijas profesionālo pakalpojumu jomā," saka "EY" vadošais partneris Baltijas valstīs Jons Akelis (Jonas Akelis).

"Finanšu ārpakalpojumu nozari šobrīd ietekmē vienlaicīgi vairākas tendences, proti, talantīgu darbinieku pieejamība, spēja īstenot biznesa digitālo transformāciju, darba procesu pārveide uz hibrīda sadarbības modeļiem un arvien plašāks tehnoloģiju pielietojums, kā arī dziļākas iespējas, ko sniedz datu apstrāde. Mūsu komanda strādā, lai klientiem nodrošinātu pakalpojumus, kas atbilst šīm tendencēm un iet līdzi vai soli priekšā laikam. Šis ir dinamisks process, kas prasa nepārtrauktu apmācību un izaugsmi gan jaunu tehnoloģiju, gan mainīgās regulējošās vides, gan globalizācijas ietekmē," komentē jaunā "EY" partnere Zane Caune.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.