Par gandrīz 7 milj. eiro plānots atjaunot Rīgas skolās un bērnudārzus
Foto: Shutterstock

Rīgas domes deputāti 27. aprīlī atbalstījuši pašvaldības investīciju projektu realizāciju sešās pirmsskolas un vienā vispārējās izglītības iestādē galvaspilsētā. Iepriekš atbalstīti investīciju projekti 18 iestādēs.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Atbalstītie projekti paredz, ka iekštelpu atjaunošanas darbi tiks veikti Rīgas pirmsskolas izglītības iestādē "Zīļuks" Hikopkrāta ielā, Rīgas 251. pirmsskolas izglītības iestādē "Mežciems" Mežciema ielā, kā arī Rīgas 36. pirmsskolas izglītības iestādē Lugažu ielā. Savukārt Rīgas 141. pirmsskolas izglītības iestādē "Kastanītis" Stērstu ielā, Rīgas 275. pirmsskolas izglītības iestādē "Austriņa" Dižozolu ielā , Rīgas 154. pirmsskolas izglītības iestādē Andromedas gatvē un Rīgas Juglas vidusskolā Malienas ielā paredzēts veikt teritorijas atjaunošanas darbus.

Kopējās izmaksas plānotas vairāk nekā 790 tūkst. eiro apmērā.

Paredzēts, ka projektu realizācijai nepieciešamie līdzekļi (85%) tiks rasti no valsts aizdevuma programmas Covid-19 izraisītās krīzes seku mazināšanai un novēršanai un pašvaldības līdzfinansējuma (15%).

Savukārt jau šī gada 30. martā Rīgas domes deputāti atbalstīja investīciju projektu realizāciju vēl 18 pirmsskolas un piecās vispārējās izglītības iestādēs Rīgā.

Renovācijas un atjaunošanas darbi tiks veikti Rīgas Valdorfskolas ēkā Kalnciema ielā, Rīgas Ziepniekkalna vidusskolas ēkā Ozolciema ielā, Rīgas Juglas vidusskolas ēkā Malienas ielā un teritorijā, kā arī Rīgas 7. pamatskolas ēkā Jaunciema 4.šķērslīnijā un Rīgas Arkādijas vidusskolas ēkā Melnsila ielā.

Tikmēr vairākās izglītības iestādēs tiks realizēti investīciju projekti higiēnas prasību nodrošināšanai.

Kopējās investīciju projektu realizācijas izmaksas plānotas līdz 6,91 milj. eiro.

Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.