Par 'Tet' vadītāju iecelts Uldis Tatarčuks
Foto: LETA

SIA "Tet" padome ir lēmusi par SIA "Tet" galveno izpilddirektoru un valdes priekšsēdētāju iecelt Uldi Tatarčuku, informē uzņēmumā. No 2020. gada 4. decembra Tatarčuks bija SIA "Tet" galvenā izpilddirektora pienākumu izpildītājs un valdes priekšsēdētājs, savukārt vēl pirms tam gandrīz 10 gadus "Tet" valdes loceklis un galvenais tehnoloģiju direktors.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Jau ziņots, ka Tatarčuks amatā nomainīja ilggadējo "Tet" vadītāju Juri Gulbi, ko pērn 4. decembrī uzņēmuma padomes pārstāvji lēma atsaukt no valdes priekšsēdētāja amata, kas vienlaikus nozīmē atstāt arī galvenā izpilddirektora amatu. Akcionāru sapulce izvērtēja situāciju saistībā ar prokuratūras uzrādītajām apsūdzībām "Tet" valdes priekšsēdētājam Gulbim un vēl četrām personām. Iepriekš "Tet" padome vienbalsīgi atbalstīja neatkarīga starptautiska uzņēmuma piesaisti, lai veiktu izpēti par uzņēmuma darbinieka rīcību pirms 12 gadiem noritējušajā televīzijas virszemes apraides ieviešanas konkursā un tam sekojošo līgumu slēgšanu ar infrastruktūras pakalpojumu sniedzējiem.

"Tet" galvenā izpilddirektora kandidātu atlasei tika piesaistīts starptautiskā personāla atlases tīkla uzņēmuma "Amrop" Rīgas birojs. Atlase notika, izmantojot tiešās kandidātu piesaistes metodi Baltijā un Skandināvijā.

"Pēc atlases procesa noslēguma Tet padome, kas pārstāv abu akcionāru intereses, vienbalsīgi pieņēma lēmumu par "Tet" galveno izpilddirektoru un valdes priekšsēdētāju iecelt Uldi Tatarčuku. Viņš sevi ir ne tikai pierādījis līdzšinējā darbībā uzņēmuma valdē un, ieņemot pienākumu izpildītāja amatu, bet arī atlases laikā demonstrēja spēcīgu nākotnes attīstības vīziju un tās realizāciju Latvijas ekonomikai un attīstībai nozīmīgajā uzņēmumā," skaidro "Tet" padomes priekšsēdētājs Klāvs Vasks.

"Paldies padomei un "Tet" kolektīvam par uzticību un novērtējumu manām idejām un attīstības redzējumam. "Tet" vienmēr ir bijis celmlauzis, Latvijas sabiedrību un uzņēmējdarbību iepazīstinot ar jaunākajiem tehnoloģiskajiem risinājumiem, un noteikti tāds būs arī turpmāk, attīstoties arī ārpus Latvijas robežām," saka Uldis Tatarčuks.

Pirms SIA "Tet" Tatarčuks bijis "Citrus Solutions" valdes priekšsēdētājs, valdes loceklis un komercdirektors. Vēl pirms tam ieņēmis arī "G4S" valdes priekšsēdētāja amatu, kā arī strādājis "Bite Latvija" par reģionālo biznesa vadītāju. Uldis Tatarčuks ir ieguvis maģistra grādu biznesa vadībā (MBA) Rīgas biznesa skolā, kopš 2014. gada ieņem "European Telecommunications IT Society" (ETIS) padomes locekļa amatu.

Tehnoloģiju un izklaides uzņēmums "Tet" pieder valstij SIA "Publisko aktīvu pārvaldītājs "Possessor"" personā (51%) un Dānijā reģistrētajam "Telia Company" meitas uzņēmumam "Tilts Communications" (49%). Ulda Tatarčuka vadībā valdē darbu turpina komercdirektors Gusts Muzikants, Cilvēku un vides dienesta direktore Ingrīda Rone un galvenais finanšu direktors Gints Bukovskis.

Kā liecina "Lursoft" pieejamā informācija, SIA "Tet" pērn strādājis ar 178, 29 miljonu apgrozījumu, kas ir par 3,2% mazāk nekā 2019. gadā, bet tās peļņa pēc nodokļu nomaksas bijusi 30,07 miljoni eiro.

Seko Delfi arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Lursoft Bite Latvija Tet
Lasi vēl
 
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.