Parakstīts Latvijas dalības 'Expo 2020 Dubai' paviljona īres līgums
Foto: Publicitātes foto

Parakstīts Latvijas dalības "Expo 2020 Dubai" paviljona īres līgums, informē Ekonomikas ministrija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līgumu no Apvienoto Arābu Emirātu puses parakstīja Apvienoto Arābu Emirātu vēstniece Latvijā Hanāna Halfāna Ubaidu Alī Almadhanī (Hanan Khalfan Obaid Ali Al Madhani), bet no Latvijas puses - Ekonomikas ministrijas valsts sekretāra vietnieks, Latvijas Republikas oficiālais pilnvarotais pārstāvis izstādē "Expo 2020 Dubai" Raimonds Aleksejenko.

Kā zināms, starptautiskā izstāde "Expo 2020 Dubai" Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, sākotnēji bija plānota laika posmā no 2020. gada 20. oktobra līdz 2021. gada 10. aprīlim, taču Covid-19 izplatības dēļ izstādes norise pārcelta uz laiku no 2021.gada 1.oktobra līdz 2022.gada 31.martam.

Īres līgums paredz, ka Latvija izstādē piedalīsies, izmantojot jau iepriekš izbūvētu paviljonu, kas tiks iekārtots atbilstoši izstādes tematikai, kurā tiks izvietotas Latvijas ekspozīcijas un organizēti biznesa un kultūras pasākumi.

Tikšanās laikā ar Apvienoto Arābu Emirātu vēstnieci Aleksejenko uzsvēra, ka starptautiskā izstāde "Expo 2020 Dubai" ir nozīmīgs pasākums gan Latvijai, gan pasaulei kopumā, jo tas, iespējams, būs pirmais globālais pasākums pēc Covid-19 krīzes pārvarēšanas un tam būs liela loma valstu ekonomiku atveseļošanās kontekstā. Latvijas dalības izstādē mērķis ir veicināt Latvijas atpazīstamību gan Tuvo Austrumu reģionā, gan arī pasaules mērogā, tādējādi veicinot mūsu uzņēmumu konkurētspēju un eksportspēju, kā arī ārvalstu investīciju piesaisti.

Vienlaikus tikšanās laikā tika pārrunātas aktualitātes izstādes organizēšanā. Aleksejenko informēja ar jauno Latvijas dalības organizēšanas modeli, kurā aktīvu lomu uzņēmusies Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra. Tāpat viņš iepazīstināja ar sevi kā jauno Latvijas Republikas oficiālo pilnvaroto pārstāvi izstādē "Expo 2020 Dubai".

Sarunas laikā visas iesaistītas puses atzina pasākuma nozīmību un vienojās turpmāk aktīvi sadarboties, lai nodrošinātu Latvijas dalību izstādē un izvirzīto mērķu sasniegšanu.

Seko Delfi arī Instagram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Expo 2020 Ekonomikas ministrija Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form