'Sadales tīkls' valdes locekles amatā apstiprina Kristīni Sarkani
Foto: Publicitātes foto

AS "Sadales tīkls" padome valdes locekļa amatā apstiprinājusi Kristīni Sarkani. Amata pienākumus jaunā valdes locekle sāks pildīt 2021. gada 18. janvārī, un pilnvaru termiņš ir pieci gadi, liecina uzņēmuma sniegtā informācija.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Sarkane amatam izraudzīta atklātā konkursā. Atbilstoši Ministru kabineta noteikumiem kandidātu atlases procesu veica Nominācijas komisija, kuras sastāvā bija gan AS "Sadales tīkls" padomes locekļi, gan neatkarīgi eksperti, informē uzņēmums. Sarkane ieguvusi lielāko punktu skaitu konkursa kopvērtējumā, un Nominācijas komisija pieņēmusi lēmumu virzīt AS "Sadales tīkls" padomei uz apstiprināšanu amatā viņas kandidatūru.

Līdz ar to no 2021. gada 18. janvāra "Sadales tīkla" valde strādās pilnā sastāvā. Jaunievēlētās valdes locekles atbildības jomas būs uzņēmuma finanšu vadība, iekšējās kontroles sistēmas pastāvīga pilnveide, iepirkumu procesu pārraudzība, preču loģistikas procesu vadība, kā arī juridiskās atbilstības kontrole.

"Kristīnei Sarkanei ir ievērojama pieredze finanšu institūcijās un pārmaiņu procesa vadīšanā, strādājot vadošos amatos banku sektorā un infrastruktūras uzņēmumos. AS "Sadales tīkls" nākotnes izaicinājumi ir saistīti ar Zaļā kursa ievadītajām pārmaiņām, kas prasīs pārdomātus un efektīvus risinājumus elektrotīkla un digitālās infrastruktūras pielāgošanai," komentē AS "Sadales tīkls" padomes priekšsēdētājs Kristaps Ločmelis.

Sarkanei ir 20 gadu pieredze finanšu vadībā, kas gūta, strādājot gan lielos starptautiskos, gan vietējos finanšu, IT&T un ražošanas uzņēmumos. Sarkane bijusi valdes locekle AS "Pirmais slēgtais pensiju fonds", ieņēmusi vadošus amatus "Luminor" grupā. Pirms tam sešus gadus Sarkane strādājusi tehnoloģiju uzņēmumā "Lattelecom" (tagad "Tet").

Iepriekš, no 2017. gada septembra, AS "Sadales tīkls" valdes locekles amatu ar kompetenci finanšu jomā ieņēma Inga Āboliņa, kura, pieņemot jaunus profesionālos izaicinājumus, šo amatu atstāja 2020. gada augustā.

AS "Sadales tīkls" ir elektrības sadales sistēmas operators, kas nodrošina elektroenerģijas piegādi vairāk nekā miljonam klientu objektu un uztur elektrotīklu visā Latvijā gandrīz 93 000 kilometru kopgarumā.

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Luminor Lattelecom Enerģētika Tet Sadales tīkls
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form