Uz saturu
Pirms doties uz tirdzniecības centru “SĀGA”, jau iepriekš internetā ir iespējams pārbaudīt, cik droša ir iepirkšanās. Apmeklējot mājaslapu www.saga.lv, lapas augšdaļā vienmēr ir norādīts, cik daudz cilvēku atrodas centrā – ja uzraksts ir zaļā krāsā, cilvēku skaits ir drošs, ja uzraksts ir dzeltens – cilvēku daudzums tuvojas maksimumam, savukārt, ja uzraksts ir sarkans, iesakām izvēlēties citu laiku, kad doties iepirkties.

Tāpat tirdzniecības centrs ir saņēmis starptautisko “Covid-19 compliant” sertifikātu no “Safe Asset Group”, kas norāda, ka centrā rūpīgi tiek ievēroti visi drošības noteikumi. Tāpēc pievērsīsim uzmanību jaunajiem darba laikiem, centrā godīgi vilksim maskas, ieturēsim distanci no apkārtējiem un dezinficēsim rokas!

Projektu atbalsta tirdzniecības centrs ''SĀGA''

''50 Ziemassvētku dāvanas ikvienam'' veidotāji: saturs – MATCH digital agency , foto – MATCH digital agency, dizains – Oskars Dreģis, Natālija Šindikova, izstrāde – Karīna Sabecka, redaktores – Kristīne Melne un Sabīne Košeļeva, projekta vadītāja – Marta Cīrule.
Informējam, ka DELFI portālā tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Turpinot lietot šo portālu, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.