Dzīve bez seksa – mūsdienu norma?
Foto: Shutterstock

Cik bieži gan nākas dzirdēt, ka pāris dzīvo kopā, bet seksa nav jau krietnu laiku, iespējams, pusgadu, gadu vai pat vairāk. Tajā pat laikā viss pārējais attiecībās ir lielisks, ir gan bērni, gan savstarpējā sapratne. Jāatzīst, ka daudzas ģimenes dzīvo bez seksa, dzīvo un šķirties negrasās!

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma
Ja seksa nav, jo jūs abi tā nolēmāt, un dzīve bez seksa abus apmierina, tad viss ir kārtībā un uztraukties nav par ko - daudzas ģimenes uzskata, ka maigums, sapratne, mīlestība un rūpes ir labākas par jebkuru seksu.

Kādēļ daudzas ģimenes dzīvo bez seksa?
Dzīve ir pilna ar stresu un nogurumu - tas ir visizplatītākais iemesls. Seksuāla rakstura psiholoģiskas traumas - īpaši jau bērnībā vai jaunībā pārdzīvota izvarošana. Neapzināts aizliegums - sieva uzvedas kā māte, bet vīrs kā tēvs. Vienam sekss nav nepieciešams, bet otrs to atrod citur.

Vai sekss ir vajadzīgs?
Seksologi saka - jā, sekss ir vajadzīgs! Bez seksa vīrietim rodas problēmas ar veselību, sievietei ar psihi. Sievietei sekss ir kas vairāk par vienkāršu dzimumaktu. Sekss ļauj saprast, ka sieviete ir skaista, mīlēta un vēlama, ka vīrietis grib sievieti, uzticas, un ģimenē viss ir labi. Jo vairāk - sekss ļauj sievietei just vienotību ar pašas ķermeni. Seksa neesamība, pirmām kārtām jau dod  triecienu pa sievietes psihi - bez seksa viņa kļūst viegli aizkaitināma, raudulīga. Saskarsmē, sieviete, kas dzīvo bez seksa, ir kritiska, cietsirdīga, ar izteiktu tieksmi nosodīt.

Mūsu vēlme iziet vairākas stadijas, ja seksa nav, mēs sākam to ļoti stipri gribēt, bet pēc pāris mēnešiem šī vēlme noplok, kamēr izzūd vispār. Bet izzūd ne tikai vēlme, arī mūsu dzimumorgāni palēnina savu darbību - palēninās asinsrite. Sievietēm rodas ginekoloģiskas saslimšanas. Arī vīrietim dzīve bez seksa atstāj iespaidu uz dzimumorgāniem - prostata, problēmas ar erekciju. Ja jaunībā vīrietis savu seksa dzīvi var atjaunot jebkurā laikā, tad 50 gadu vecumā, atteikšanās no seksa uz mēnesi, var nozīmēt atteikšanos no seksa uz visiem laikiem.

Vai jūs gribat seksu?
Pat, ja sieviete apzināti apgalvo, ka dzīve bez seksa viņai ir norma, zemapziņā tā vienalga ir problēma. Sekss ir enerģijas izlādes veids. Ja tā nav, sieviete sāk meklēt seksa aizstājēju - un aizstāj to ar tikpat lielu enerģijas izlādes veidu - nemitīgi skandāli, iegrimšana darbā, neprātīga mīlestība pret bērniem, mājas kopšana, fanātiska sevis kopšana, nemitīgas diētas. Tomēr, sievietes, kuru dzīvē ir sekss, ir veiksmīgākas gan biznesā, gan darbā, viņas ir laimīgākas savā dzīvē - dzīve ar seksu ir piesātinātāka un košāka.

Ko darīt?

Masturbējiet
Masturbācija - tas ir pilnīgi normāli. Ja jūsu dzīvē seksa nav un tuvākajā laikā arī nebūs, masturbācija palīdzēs izvairīties no daudzām ginekoloģiskām saslimšanām un saglabās jūsu psihi veselu. Jo vairāk, ja sekss būs tuvākajā laikā, vienalga masturbējiet - gatavojieties tam! Ja vīrs atsakās no seksa ar sievu, tas vēl nenozīmē, ka viņš atsakās no masturbācijas. Drīzāk - viņam joprojām patīk noskatīties kādu porno filmu, kuras laikā arī var sevi apmierināt. Kādēļ gan jums būtu jārīkojas savādāk?

Dejojiet
Kontakts ar savu ķermeni ir jāsaglabā arī tad, ja jums nav seksa. Deja ir viens no veidiem, lai pamodinātu jūsu guļošo sievišķību. Dejojiet kā vēlaties, kaut vai vienatnē, kaut vai fitnesa klubā.

Nodarbojieties ar sevi
Ja esat nolēmuši dzīvot bez seksa, tad ir jāizlemj, ko darīsiet ar enerģiju. Daži to tērē karjerai, mājas lietām, bet daži - atrod mīļāko. Tiesa, tas ir milzīgs drauds normālām savstarpējām attiecībām ģimenē.

Runājiet
Mēdz gadīties, ka seksa nav un neviens neko nesaka. Iespējams, jūs domājiet, ka tas ir ar abu piekrišanu, bet jūsu otra puse tā neuzskata. Izrunājieties, tas daudz ko izskaidros. Dažkārt atklājas, ka ir kādas veselības problēmas, no kurām kautrējas. Sakiet, ka ilgojaties pēc seksa, ka jums pietrūkst savstarpējās tuvības - mēģiniet kaut vai pierunāt uz seksu!

Esiet gultā taktiski
Jo ilgāk jums nav bijis sekss, jo vairāk vīrietis baidās no neveiksmes. Pēc atturēšanās viņam var būt problēmas ar erekciju, tādēļ esiet pacietīga un taktiska. Sāciet ar orāliem glāstiem, pat ja jums nekas nesanāks, galvenais, lai orgasmu sasniedz vīrietis, tas viņā modinās instinktus, un visticamāk jūsu dzimumdzīve atjaunosies.

Lai veicas!

Seko "Delfi" arī Instagram vai YouTube profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.
Lasi vēl
 

Comment Form