Bērnam histērijas lēkmes: pieredze un ieteikumi pareizākai rīcībai
Foto: Shutterstock

Lai gan biežāk histērijas lēkmes mēdz uznākt mazuļiem un bērnudārza vecuma bērniem, taču ir gadījumi, kad tādas sarīko arī skolēni. Šāda trakošana, protams, nepatīk nedz vecākiem, nedz apkārtējiem, ja tā notiek sabiedriskā vietā.

Bieži vecāki, nezinot īsti, ko darīt, situāciju tikai vēl pasliktina. Un var jau arī saprast vecākus, tomēr pieaugušajiem ir jābūt gudrākiem, pacietīgākiem un atbalstošākiem, jo īpaši tad, kad bērns sarīko histēriju. Kādēļ? Jo vairumā gadījumu tas ir kā bērna palīgā sauciens. Tikai jāprot saskatīt, kas bērnam sāp.

Piedāvājam apkopotā veidā ielūkoties "Cālis" arhīva materiālos, kuros atradīsi virkni dažādu padomu, kā vecākiem būtu jārīkojas vienā vai otrā situācijā, tāpat atradīsi arī interesantu skatījumu par to, kāpēc patiesībā bērnam ir jāļauj sarīkot histērijas, un vēl uzzināsi, kāpēc, piemēram, francūžu bērni nemaz nerīko šādus "trādirīdi".

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Iesaisties sarunā!