Bērnam histērijas lēkmes: pieredze un ieteikumi pareizākai rīcībai
Foto: Shutterstock

Lai gan biežāk histērijas lēkmes mēdz uznākt mazuļiem un bērnudārza vecuma bērniem, taču ir gadījumi, kad tādas sarīko arī skolēni. Šāda trakošana, protams, nepatīk nedz vecākiem, nedz apkārtējiem, ja tā notiek sabiedriskā vietā.

Bieži vecāki, nezinot īsti, ko darīt, situāciju tikai vēl pasliktina. Un var jau arī saprast vecākus, tomēr pieaugušajiem ir jābūt gudrākiem, pacietīgākiem un atbalstošākiem, jo īpaši tad, kad bērns sarīko histēriju. Kādēļ? Jo vairumā gadījumu tas ir kā bērna palīgā sauciens. Tikai jāprot saskatīt, kas bērnam sāp.

Piedāvājam apkopotā veidā ielūkoties "Cālis" arhīva materiālos, kuros atradīsi virkni dažādu padomu, kā vecākiem būtu jārīkojas vienā vai otrā situācijā, tāpat atradīsi arī interesantu skatījumu par to, kāpēc patiesībā bērnam ir jāļauj sarīkot histērijas, un vēl uzzināsi, kāpēc, piemēram, francūžu bērni nemaz nerīko šādus "trādirīdi".

Tags

Bērna audzināšana Bērndārznieka attīstība Bērndārznieka audzināšana Mazuļa attīstības posmi Mazuļa audzināšana Sākumskola Skolēna emocionālā attīstība un mācības

Comment Form