Artūrs Dīcis: pēc bērnu piedzimšanas smaidu vismaz piecreiz vairāk

"Ieguvums pēc bērnu ienākšanas ģimenē ir pavisam vienkāršs – es kādas piecas reizes vairāk smaidu nekā pirms bērnu piedzimšanas," sarunu šovā "Starp mums runājot" atzīst aktieris Artūrs Dīcis.

Viņš atklāti atzīstas, ka nav rīta cilvēks un kādreiz dienas sākums bijis grūtāks, bet tagad, kad ir bērni, varot piecelties momentā. "Jau pulksten septiņos viens ir augšā, un jauna diena ir sākusies. Un tad, gribi vai negribi, tu automātiski sāc smaidīt. Kad prasu – vai redzēji ko sapnītī, atbilde vienmēr ir jā, bet tiesa, viņš katru reizi redz vienu un to pašu "imašīnu, kas lido gaisos" (lidmašīna, kas lido gaisā – red.). Tad uzreiz tu vēl pirms kafijas esi augšā," stāsta Dīcis.

Aktieris atzīsts, ka tieši šie rīti agrie rīti kopā ar dēlu esot liels atspaids dienas otrajai pusei: "Kad ir sakrājies nogurums, konfliktu iespējamība ģimenē pieaug, bet tu jau tajā brīdī zini, ka atkal pienāks jauns rīts, kas visu izlīdzinās".

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Iesaisties sarunā!