Atcelti februārī, martā, aprīlī klātienē plānotie konkursi, skates un pasākumi interešu izglītībā
Foto: Publicitātes foto

Atcelti 2021. gada februārī, martā un aprīlī klātienē plānotie konkursi, skates, pasākumi interešu izglītībā un XII Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku sagatavošanā, informē Valsts izglītības satura centrā (VISC).

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Interesenti aicināti sekot informācijai par izmaiņām nolikumos VISC mājaslapas sadaļā "Interešu izglītība/ pasākumi pa jomām". Atjaunotos nolikumus plānots pakāpeniski publicēt pēc 1. marta.

No pirmdienas, 25. janvāra, arī 1–4. klašu skolēniem mācības uz laiku notiks attālināti, tādējādi mēģinot maksimāli samazināt Covid-19 izplatību. Šāds lēmums 19. janvārī pieņemts Ministru kabineta ārkārtas un Krīzes vadības padomes kopsēdē. Līdz 7. februārim tiek saglabāti arī visi līdz šim noteiktie ierobežojumi.

Epidemiologi uzsver, ka, izvērtējot aktuālos epidemioloģiskos datus Latvijā pret iepriekšējo nedēļu, var novērot, ka drošības pasākumi ir palīdzējuši nedaudz stabilizēt situāciju, taču saslimstība ar Covid-19 joprojām ir augsta. Šonedēļ redzams neliels saslimstības kritums, taču vienlaikus Covid-19 gadījumu skaits arvien ir ļoti liels – vidēji 850 inficēšanās gadījumi katru dienu.

Tags

Valsts izglītības satura centrs
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form