Bērnu nams aicina ikvienu uz atvērto pasākumu 'Kosmosa ballīte Kapseļu ielas dārzā'
Foto: Reuters/Scanpix

Piektdien, 17. augustā, no pulksten 15 līdz 18 Valsts sociālās aprūpes centrā "Rīga" jeb Kapseļu ielas bērnu aprūpes centra dārzā notiks "Kosmosa ballīte Kapseļu ielas dārzā", uz kuru aicināts ikviens.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Turpinot atvērto pasākumu norisi, ar mērķi mazināt aizspriedumus pret valsts aprūpes institūcijām, veicināt sabiedrības informētību, padarīt aprūpes centra darbu caurspīdīgu un saprotamu sabiedrībai, kā arī veicināt bērnu aprūpes centra bērnu integrāciju, esošie un potenciālie adoptētāji, aizbildņi, audžuģimenes, viesģimenes, mentori, atbalstītāji, nevalstiskās organizācijas, bērnu vecāki, brīvprātīgā darba veicēji, Rīgas un īpaši Pārdaugavas iedzīvotāji, draugi un ikviens, kuriem rūp bērni, tiek aicināti uz minēto atvērto pasākumu.

Pasākumā piedalīsies Labklājības ministrs Jānis Reirs, ministrijas darbinieki, ārvalstu viesi. Ballītes laikā skanēs mūzika, būs dažādas atrakcijas un radošās nodarbības, informē Ieva Bērziņa, Labklājības ministrijas Komunikācijas nodaļas sabiedrisko attiecību speciāliste.

Pasākumā viesus gaidīs VSAC "Rīga" filiāles "Rīga", "Pļavnieki", "Teika", "Baldone" bērni, filiāļu darbinieki. Šī ballīte dārzā ir viens no regulārajiem pasākumiem, kas nodrošina iespēju ikvienam sabiedrības pārstāvim – vai tas būtu brīvprātīga darba veicējs, viesģimene, potenciālā uzņemošā ģimene vai uzņēmumu pārstāvji – brīvā atmosfērā iepazīties ar bērniem, mazināt aizspriedumus par to, kas ir bērns ar invaliditāti, un apzināt veidus, kā palīdzēt bērniem, tā radot pozitīvu pienesumu gan bērnu, gan savā dzīvē.

Ballītes mērķis ir dot iespēju potenciālajām uzņemošajām ģimenēm iepazīties ar filiālēs dzīvojošajiem bērniem, lai veicinātu bērnu uzņemšanu ģimenēs un sasniegtu izvirzīto mērķi par Latviju bez bērnu namiem.

Seko "Delfi" arī Instagram vai Telegram profilā – pievienojies, lai uzzinātu svarīgāko un interesantāko pirmais!

Tags

Bērnu nami Jānis Reirs Labklājības ministrija
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form