Divām ģimenēm, kurās ienākuši trīnīši, piešķirts 8538 eiro liels pabalsts
Foto: Shutterstock

Divām ģimenēm, kurām 2018. gada martā Rīgā Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcā un Valmierā Vidzemes slimnīcā piedzima trīnīši, katrai ir piešķirts vienreizējs pabalsts – 8538 eiro pēc nodokļu samaksas. Tas nolemts otrdien, 10. aprīlī, notikušajā Ministru kabineta sēdē.

"Nav lielākas laimes par sajūtu, ka pasaulē ienācis jauns cilvēks. Lai mazie ķipari aug veselīgi, sparīgi un kļūtu par krietniem un laimīgiem cilvēkiem. Vēlu vecākiem pacietību, enerģiju, lai bērni sniedz daudz labu emociju un gandarījumu! Šis viņiem, protams, ir trīskāršs prieks, bet arī trīskārši būs viņu izdevumi. Tāpēc piešķirtais pabalsts viņiem lieti noderēs," laimīgos vecākus sveicot, uzsvēra labklājības ministrs Jānis Reirs.

Vienreizējais sociālais pabalsts ir domāts kā materiālais atbalsts ģimenēm, kurās piedzimuši trīnīši, ņemot vērā, ka ar trīs bērnu vienlaicīgu piedzimšanu un kopšanu rodas ievērojami lielāki papildu izdevumi. Kopš 2014. gada pabalsts ir 8538 eiro pēc nodokļu samaksas.

2013. gadā šāds vienreizējais sociālais pabalsts tika izmaksāts vienai ģimenei, 2014. gadā – piecām ģimenēm, 2015. gadā trīs ģimenēm, bet 2016. gadā un pērn – divām ģimenēm.

Source

Cālis.lv

Tags

Bērna piedzimšanas pabalsts Zīdainis Trīnīši
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Comment Form