Jaunums Leļļu teātrī - izrāde 'Jūlijonkuliņš'
Foto: Publicitātes attēls

Latvijas Leļļu teātris decembrī piedāvā īpašu ziemas izrāžu repertuāru, rādot iestudējumus, kas ļauj sajust svētku noskaņu un kopā ar bērniem pārdomāt mūžsenās vērtības – draudzību, iejūtību, izpalīdzību, rūpes, sapratni. Bieži arī paši vecāki atzīst, ka šīs vienkāršās un skaistās pasakas ļauj viņiem atjaunot skaidrību par to, kas šajā svētku laikā ir pats būtiskākais.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdzās jau zināmajiem darbiem 11. decembrī pirmizrādi piedzīvos iestudējums "Jūlijonkuliņa Ziemassvētki 2". Atraktīvais Jūlijonkuliņš ar savu kaķi skatītājiem jau pazīstams no stāsta pirmās sērijas – "Jūlijonkuliņa Ziemassvētki", kas arī šogad būs skatāma Leļļu teātra Lielajā zālē. Savukārt jaunākie varoņu piedzīvojumi galvenokārt tiks izrādīti Latvijas reģionos, iepriecinot ārpus Rīgas dzīvojošos bērnus.

Taču, tāpat kā pirms gada, arī šoreiz Jūlijonkuliņam nepieciešama mazo skatītāju palīdzība! Ziemassvētki tuvojas, taču vecais vīrs nespēj izlemt, ko lai uzdāvina savam kaķītim svētkos. Tieši bērni bija tie, kuri pagājušogad palīdzēja Jūlijonkuliņam izdomāt, kā savu mīluli godāt, dodot tam vārdu Epentālers. Tāpēc arī šogad kaķa saimnieks visas cerības liek uz palīgiem un līdz 5. decembrim gaida dāvanu ierosinājumus uz info@lelluteatris.lv. Labākās idejas autoru gaida ielūgumi uz pirmizrādi.

Arī "Cālis" feisbuka profilā patlaban norisinās konkurss, kurā vari laimēt biļetes uz Leļļu teātri.

Bez jau minētajiem iestudējumiem skatītājus svētku laikā gaidīs arī citas izrādes: "Sniega karaliene", "Ziemas pasaka", "Sarkanie zābaciņi", "Sniegbaltītes skola", "Ezītis un egle", "Meitene ar sērkociņiem", "Saulīte un sniega cilvēciņi". Turklāt no 16. decembra pirms Lielās zāles izrādēm un to starpbrīžos bērnus teātra foajē sagaidīs Ziemassvētku vecītis, uzklausīs priekšnesumus un iepriecinās ar kādu saldumiņu.

Tags

Latvijas Leļļu teātris Ziemassvētki
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form