Kinoteātrī 'Splendid Palace' norisināsies bērnu rīti ar visaktuālāko filmu rādīšanu
Foto: Shutterstock

Kinoteātris "Splendid Palace" vēlas iepriecināt pašus jaunākos skatītājus, piedāvājot sestdienu rītos īpašus seansus bērniem.

Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Līdz ar senioru seansiem un Jauniešu kinoakadēmiju, vēlamies īpaši palutināt arī ģimenes ar bērniem, tādēļ kinoteātra bērnu programmā piedāvājam visaktuālāko bērnu auditorijai piemēroto repertuāru, stāsta kinoteātra pārstāve Zane Arāja.

Sestdien, 16. martā, kā arī 30. martā pulksten 12 ģimenes ar bērniem aicinātas noskatīties filmiņu "Mazā ziemeļbrieža Ailo lielais ceļojums". Šī 2018. gada Francijas un Somijas filmiņa vēsta par maza ziemeļbrieža izdzīvošanu. Vājš un trausls tas stājas pretī grūtībām jau pirmajā dzīves gadā. Patiess stāsts par mazā ziemeļbrieža izdzīvošanu Lapzemes iespaidīgajā dabā. Filma dublēta latviešu valodā.

23. martā pulksten 12 mazie skatītāji tiks gaidīti uz Beļģijas animācijas filmiņu "Karalienes korgijs" par britu karalienes iemīļotāko korgiju Reksu, kurš pazūd no Bakingemas pils un nonāk Londonas ielās raibā suņu klanu sabiedrībā. Cenšoties atgriezties mājās pie savas saimnieces, Rekss mēro garu un piedzīvojumiem bagātu ceļu, kura laikā atrod mīlestību un iepazīst pats sevi. Filma dublēta latviešu valodā.

6. aprīlī un 13. aprīlī pulksten 12 visi aicināti noskatīties šogad Spānijā radīto animācijas filmu "Brīnumu parks". Aizrautīgā un ziņkārīgā Džūna sev par lielu pārsteigumu meža vidū atklāj ko brīnumainu - tas ir atrakciju parks. Te ir krāsaini karuseļi, slidkalniņi un dažādas spēles, taču meža biezoknī paslēptajā parkā jau sen neviens nav spēris savu kāju - izņemot pāris runājošu dzīvnieku, kuri šeit atraduši savas mājas. Apņēmīgajai meitenei ir skaidrs - viņai un viņas jaunajiem draugiem būs pa spēkam izglābt šo brīnumaino vietu. Filma dublēta latviešu valodā.

Savukārt 20. aprīlī pulksten 12 varēs redzēt Ķīnas un Francijas kopražojumu – animācijas filmu "Kukainīši 2: uz tāltālo krastu". Kad pār ieleju sāk birt pirmās sniegpārslas, kukainīši steidz rūpēt rezerves ziemai. Diemžēl pārtikas gādāšanas operācijas laikā maza mārīte iekrīt kastē, kas tiek nosūtīta uz Karību salām! Ir tikai viens risinājums – izveidot specvienību, kas dosies viņai palīgā uz otru pasaules malu. Jauna pasaule, jaunas tikšanās, jaunas briesmas… Vai glābēji paspēs ierasties laikus? Filmiņu sapratīs ikviens, jo kukainīši runā paši savā valodā.

Plašāku informāciju atradīsi kinoteātra mājaslapā.

Tags

Kino Splendid Palace
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form