Klajā nāk Guntara Rača skaitāmpantu grāmata 'Kad neviena nav mājās…'
Foto: Publicitātes attēli

Rīgas svētku nedēļā laidīs klajā nāk Guntara Rača skaitāmpantu grāmata "Kad neviena nav mājās…". Grāmata piedāvās apgūt alfabētu ar skanīgiem pantiem, jo tajā katram alfabēta burtiņam veltīts skanīgs un jautrs dzejolis.

Katru rītu, kad bērni ir devušies uz skolu, bet vecāki ir jau ceļā uz darbu, Jansonu ģimenes "Enkuru" mājās notiek dīvainas un neparastas lietas. Priekšmeti mājās un piemājas dārziņā atdzīvojas, satiekas ar kukaiņiem un piemājas mežā dzīvojošajiem dzīvnieciņiem. Nelielajā, bet mājīgi iekārtotajā divstāvu ģimenes mājā vislielākā kņada un rosība sākas tad, kad neviena nav mājās, par jauno grāmatu stāsta AS "Latvijas Mediji" sabiedrisko attiecību vadītāja Linda Rumka.

Grāmatas autors Guntars Račs: "Šonedēļ klajā nāks kāda, manuprāt, jauka un neparasta grāmatiņa mazajiem, kuri vēlas interesantā veidā apgūt alfabētu "Kad neviena nav mājās…", kur manus alfabēta burtiņu inspirētos, mazliet negantos pantiņus atraktīvi un oriģināli ilustrējusi māksliniece Daina Jurķe." Grāmatā atradīsi 33 jautrus skaitāmpantus – pa vienam katram alfabēta burtiņam.

Vai tu esi domājis, ko dara tava lelle, mašīna, mīkstā manta, suns vai kaķis, kad tevis nav mājās? Guntara Rača un Dainas Jurķes jaunās grāmatas atvēršanas svētki notiks 19. augustā pulksten 15 Vērmanes dārzā "Grāmatu ielas" pasākumu teltī.

Atveriet acis, atveriet ausis,
Apauniet apavus kājās!
Atminiet to, kādi brīnumi notiek,
Ak, kad neviena nav mājās!

Source

Cālis.lv

Tags

Guntars Račs
Pamanījāt kļūdu?
Iezīmējiet tekstu un nospiediet Ctrl + Enter!
Sludinājumi

Comment Form