LNB Ģimenes sestdienā mazie ķipari varēs veidot maskas

LNB Ģimenes sestdienā mazie ķipari varēs veidot maskas
Foto: Publicitātes foto

Latvijas Nacionālā bibliotēka (LNB) vecākus ar bērniem aicina uz masku darbnīcu kopā ar mākslinieci Veltu Emīliju Platupi 10. novembrī.

Kopš senseniem laikiem daudzi gada tumšāko brīdi sagaida ar lielu prieku un jautrību. Šī tradīcija joprojām tiek piekopta aŗī mūsdienās. Tas ir laiks, kad ieskandinām ziemas sākumu ar kopā sanākšanu, dažādu notikumu atzīmēšanu, kā arī masku gatavošanu.

Ģimenes sestdienā māksliniece Velta Emīlija Platupe piedāvās savu skatījumu uz šo tradīciju, kā arī interesantas idejas jautrām pārvērtībām.

Masku izgatavošana kopā ar mākslinieci notiks LNB Bērnu literatūras centrā (7. stāvā). Ieeja bez maksas.

Novembrī LNB notiks vēl divas "Ģimeņu sestdienas", kur vienā no tām bērniem kopā ar vecākiem būs iespēja piedalīties radošajā darbnīcā kopā ar Daci Putāni, bet citā ar raktnieci Liliju Berzinsku.

Vairāk par pasākumu un tā norisi vari uzzināt šeit.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Iesaisties sarunā!