LNB kopā ar leļļu mākslinieci bērni varēs izgatavot paši savu mīļlietiņu

LNB kopā ar leļļu mākslinieci bērni varēs izgatavot paši savu mīļlietiņu
Foto: Shutterstock

Sestdien, 9. februārī, pulksten 13 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centrā (7. stāvā) notiks radošā darbnīca "Katram savu mīļlellīti" kopā ar leļļu mākslinieci Elitu Šmēdiņu.

Bērnības laiks nav iedomājams bez rotaļlietām. Tās veido mūsu sapņu pasauli un iztēlē dzīvo ar mums. Atdzīvojas stāstos un dzejoļos, rosina ļauties rotaļām. Tikšanās reizē ar leļļu mākslinieci Elitu Šmēdiņu katram būs iespēja radīt savu mīļlellīti, ar kuru droši varēs doties mājās.

Uz radošo darbnīcu gaidīti sākumskolas vecuma bērni kopā ar vecākiem. Ieeja bez maksas.

Iegūt papildus informāciju var, zvanot Latvijas Nacionālās bibliotēkas Bērnu literatūras centra galvenajai bibliotekāre Ilzei Margai uz tālruni 67716040 vai 6716041, kā arī, rakstot e-pastu uz ilze.marga@lnb.lv.

Source info

Calis.lv


Copyrights

Stingri aizliegts DELFI publicētos materiālus izmantot citos interneta portālos, masu informācijas līdzekļos vai jebkur citur, kā arī jebkādā veidā izplatīt, tulkot, kopēt, reproducēt vai kā citādi rīkoties ar DELFI publicētajiem materiāliem bez rakstiskas DELFI atļaujas saņemšanas, bet, ja atļauja ir saņemta, DELFI ir jānorāda kā publicētā materiāla avots.

Lasi vēl

Pregnancy widget logo Pregnancy widget logo
Aprēķināt
Norādi pēdējo mēnešreižu
pirmo dienu
Kļūda!
Lūdzu, norādiet korektu
datumu pagātnē.
Iesaisties sarunā!