Mākslas parks aicina ģimenes ar bērniem uz bezmaksas radošo darbnīcu
Foto: Publicitātes foto

Bijušās tekstilfabrikas "Boļševička" teritorijā līdz 29. augustam apskatāma lielformāta brīvdabas ekspozīcija "Mobilais muzejs. Nākamā sezona". Tās ietvaros, 17. jūlijā pulksten 12.00 ģimenes ar dažāda vecuma bērniem ir aicinātas uz bezmaksas radošo darbnīcu kopā ar mākslinieku Ivaru Drulli. Pasākums veidots, lai aktualizētu Laikmetīgās mākslas muzeja nepieciešamību un iepazīstinātu ar būtisku Latvijas laikmetīgās mākslas vēstures segmentu.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Ievērojot visus valstī noteiktos drošības noteikumus, bērniem būs iespēja doties īpaši bērniem sagatavotā, mākslas mediatoru vadītā ekskursijā pa mākslas parku, iepazīstoties ar ekspozīcijas mākslas darbiem. Ekskursija tiks vadīta gan krievu, gan latviešu valodās. Savukārt pēc tās mākslinieks Ivars Drulle vadīs divu stundu garu radošo darbnīcu, kurā būs iespēja veidot pārsteidzošus atspiedumus, iedvesmojoties no tēlnieka veidotajām lielformāta rūsas gleznām. Vietu skaits darbnīcā ir ierobežots, tādēļ iepriekš jāpiesakās šeit.

Ivars Drulle (dz. 1975. gadā Rīgā) 2000. gadā absolvējis Latvijas Mākslas akadēmijas Tēlniecības nodaļu, 2001. gadā pēc bakalaura papildinājis zināšanas Humbolta valsts universitātē ASV un 2003. gadā ieguvis maģistra grādu vizuālajās mākslās Montānas universitātē ASV. Kopš 2003. gada strādā Rīgas Dizaina un mākslas vidusskolā par formas dizaina programmas vadītāju. Četras reizes nominēts Purvīša balvai. Izstādījies Latvijā, Lietuvā, ASV, Vācijā, Beļģijā, Zviedrijā, Krievijā un citās valstīs. No 2017. līdz 2019. gadam Drulle bija Valsts Kultūrkapitāla fonda eksperts, bet no 2018. līdz 2019. gadam ekspertu komisijas vadītājs un Padomes loceklis. Šobrīd ir Rīgas Domes deputāts.

Ņemot vērā, ka darbnīcas norise plānota brīvā dabā un ar personalizētām sēdvietām, masku lietošana pasākumā nav nepieciešama. Taču pasākumā dalība atļauta ar sekojošiem nosacījumiem.


* Vecumā līdz 12 gadiem – ja nav elpceļu infekcijas slimību simptomu un nav noteikta pašizolācija vai karantīna; būs nepieciešams uzrādīt personu apliecinošu dokumentu (pase, ID, dzimšanas apliecība).

* Vecumā no 12 līdz 18 gadiem – jāuzrāda derīgs "Covid-19" sertifikāts vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID, dzimšanas apliecība). Iespējami trīs varianti:
- vakcinācijas sertifikāts,
- pārslimošanas sertifikāts (derīgs 180 dienas pēc slimošanas),
- negatīvs testa rezultāts (derīgs 48h pēc standarta testēšanas vai 6h pēc ātrā antigēnu testa).
Covid-19 testa veikšana līdz 1. augustam ir bez maksas.

* Vecumā no 18 gadiem – jāuzrāda derīgs "Covid-19" sertifikāts vai negatīvs testa rezultāts, kā arī personu apliecinošs dokuments (pase, ID). Iespējami trīs varianti:
- vakcinācijas sertifikāts,
- pārslimošanas sertifikāts (derīgs 180 dienas pēc slimošanas),
- negatīvs testa rezultāts (derīgs 48h pēc standarta testēšanas vai 6h pēc ātrā antigēnu testa). Covid-19 testa veikšana līdz 1. augustam ir bezmaksas.


Nākamās ģimeņu dienas mākslas parkā plānotas 31. jūlijā,14. augustā un 28. augustā pulksten 12.00.

Organizē un producē Latvijas Laikmetīgās mākslas centrs. Atbalsta Valsts kultūrkapitāla fonds.

Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form