Nesaisti ģimeni tikai ar diagnozi! Aicina piedalīties aptaujā par paliatīvo aprūpi Latvijā
Foto: Shutterstock

Ģimenēs, kuras rūpējas par bērniem ar īpašām vajadzībām, ir svarīgi, lai viņus neasociētu ar diagnozi, bet uztvertu kā personību, lai būtu izvēles iespējas un atbalsts, būt vienotam ar ģimeni un pasauli, garīgi stiprinātam un justies fiziski komfortabli. Lai uzzinātu sabiedrības domas un attieksmi par paliatīvo aprūpi, Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība aicina piedalīties aptaujā par paliatīvo aprūpi un izpratni par to, lai palīdzētu veiksmīgāk rast veidus sabiedrības informēšanai.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

"Pēdējie gadi ļoti skaidri iezīmējuši, cik ļoti cilvēks ir vajadzīgs cilvēkam, cik liela loma mūsu dzīvēs ir cilvēcībai, atbalstam. Dzīves kvalitāte, neziņa, krīze, cerības, nāve – šie ir temati, ar kuriem ir saskārusies liela daļa cilvēces. Šie ir temati, ar kuriem jau pirms pandēmijas ir saskārušās daudzas ģimenes, kurās aug neizārstējami slimi bērni un bērni ar īpašām vajadzībām. Arī tad, ja dzīves laikā nav bijusi saskarsme ar paliatīvo aprūpi, ikdienā mēs mijiedarbojamies," raksta Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība, aicinot piedalīties aptaujā, lai uzzinātu sabiedrības zināšanas par šo jomu un rastu veidus, kā tās uzlabot.

Spied šeit, lai piedalītos aptaujā.

Tags

Paliatīvā aprūpe Bērnu paliatīvās aprūpes biedrība Veselības aprūpe
0
Bērnu veselība
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form