Notiks bezmaksas tiešsaistes konference 'Seši soļi ģimenes mieram un pārmaiņām'
Foto: Shutterstock

15. maijā notiks tiešsaistes konference "Seši soļi ģimenes mieram un pārmaiņām". Tā skars aktuālas ģimenes attiecību, veselības un izglītības tēmas, par kurām konferencē runās zinoši un pieredzējuši eksperti. Konferences tiešraide būs pieejama Latvijas Radio 1, "Lsm.lv" un "Ģimenes studijas" sociālo tīklu vietnēs, kur klausītāji varēs uzdot arī savus jautājumus. Tiešsaistes konferenci organizē Latvijas Radio 1, atzīmējot Starptautisko ģimenes dienu un raidījuma "Ģimenes studija" desmito jubileju.

close-ad
Saturs turpināsies pēc reklāmas
Reklāma

Tiešsaistes konferences "Seši soļi ģimenes mieram un pārmaiņām" mērķis ir skaidrot aktuālākos jautājumus, kas ietekmē ģimenes labsajūtu, kā arī sniegt atbalstu un ieteikumus pandēmijas laika radīto problēmu risināšanā.

Pasākumā uzstāsies pieredzējuši eksperti, kuri runās par sešām svarīgām tēmām. Miega speciāliste Marta Celmiņa stāstīs par jauno vecāku miega kvalitāti un neizgulēšanās sekām, bet fizioterapeite Elita Salgrāve aicinās pievērst uzmanību stājas problēmām, kas var rasties pandēmijas laikā. Psiholoģijas doktore Ieva Stokenberga runās par vecākiem nepieciešamo restartu, savu dažādo lomu un attiecību pārskatīšanu, savukārt kognitīvi biheiviorālā psihoterapeite Gunita Kleinberga skaidros, cik svarīgi ir apzināties garīgās veselības sarežģījumus un meklēt palīdzību arī tad, kad krīze beigsies. Konference tiks noslēgta ar izglītības jautājumiem – pedagogs un skolas direktors Aleksandrs Vorobjovs stāstīs, kā pieaugušo stereotipi var ietekmēt bērnu karjeras izvēli, bet izglītības eksperts Gatis Narvaišs skaidros, kā šis laiks palīdz diagnosticēt un novērst problēmas izglītībā.

Konferenci vadīs "Ģimenes studijas" žurnālistes Agnese Linka un Mairita Znotiņa. Tās laikā jebkuram klausītājam būs iespēja uzdot jautājumus ekspertiem. Atbildes uz konferences dalībnieku jautājumiem tiks sniegtas arī video formātā pēc tās beigām un būs pieejamas "Ģimenes studijas" "Facebook" un "Instagram" kontā.

"Lai kādas pārmaiņas skartu pasauli, ģimene un tās ikdiena vienmēr paliek cilvēka dzīves centrā. Veidojot raidījumu "Ģimenes studija", mēs saskaramies ar dažādiem ģimeņu pieredzes stāstiem un ar zinošu ekspertu palīdzību sniedzam informāciju, kas palīdz saņemt atbalstu un padomu. Mēs ceram, ka desmitgades jubilejas konference sniegs iespēju apzināties izaicinājumus un meklēt savai ģimenei derīgus risinājumus," teica "Ģimenes studijas" producente Ilze Zvaigzne.

Tiešsaistes konference "Seši soļi ģimenes mieram un pārmaiņām" notiks 15. maijā, sestdien, no pulksten 13 līdz 15. Tā būs pieejama bez maksas.

"Facebook" saite konferences pasākuma sadaļai šeit.

Tags

Attiecības Attiecības ģimenē Latvijas Radio Miegs Psiholoģija Miega traucējumi
Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit.

Comment Form